Почуття справедливості

Ті, хто довше живе, розуміє, що справедливість не завжди працює. Іноді потрібно відступити, а не рвати горло.

А що для вас справедливість? Чи завжди ви виборюєте її, чи часто залишаєте якусь дію на поталу долі?

Моя героїня Софія прагне до неї, але чи вдасться їй? Читайте у розділі 7.

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Євген Званіч
23.05.2026, 15:40:10

❤️❤️❤️

Євген Званіч, ❤️

avatar
Ася Кас
23.05.2026, 15:41:14

❤️❤️❤️

Ася Кас, ❤️

avatar
Світлана Бескед
23.05.2026, 15:42:27

АЖ ДВА НОВИХ РОЗДІЛА ЗА ДЕНЬ?! МАРІАННО, КОЛИ ВИ ВСТИГАЄТЕ ЇХ ПИСАТИ (⁠・⁠o⁠・⁠)

Світлана Бескед, все для вас ❤️

avatar
Містер Чілл
23.05.2026, 15:43:32

(тихо гигоче в грудях)
Що для мене "справедливість"? Смішне слово, принаймні, в моїх кригах так точно.

Містер Чілл, цікаво))

avatar
Квін Тесс
23.05.2026, 15:47:40

В мене почуття справедливості зашкалює, але так, добитися її інколи неможливо...

Квін Тесс, розумію вас(

avatar
Ілля Вінницький
23.05.2026, 15:48:47

Справедливість це коли, сильний захищає слабкого. А не справидливість коли, слабкий в подяку встромив ніж у спину

Ілля Вінницький, цікаве визначення, але не менш сумне.

avatar
Крісті Ко
23.05.2026, 16:00:02

❤️ ❤️ ❤️

Крісті Ко, ❤️

Вже прочитав) У Софії цікаве почуття справедливості, що страшно аби від нього вона не постраждала

Станіслав Зоревий, так, ваша правда. але слідкуємо за історією)

Інші блоги
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше