Додано
23.05.26 13:01:14
⚔ Кохання в період зомбіапокаліпсису⚔
Ви коли-небудь читали про те, як світ летить коту під хвіст… чи пак у зомбі-дупу — з усмішкою та періодичними вибухами реготу?
Якщо ще не мали такого досвіду — рекомендую саме цю історію від Очерет (клікайте по картинці для переходу на сторінку автора).
Динамічний і атмосферний сюжет, чорний гумор і дика парочка у хаосі зомбі-світу. Чоловік і жінка, які більше нагадують здатних до швидкої адаптації хижих звірів, ніж типових представників людського суспільства, стають справді вибуховою, навіженою, непереможною командою з двох осіб.
Поки на голови падають уламки цивілізації, ці двоє поступово зближуються, принюхуються одне до одного, гарчать, зплітаються в одне.
Насолоджувалась і характерами головних персонажів, і цитатами на кшталт:
«Люблю дивитись, як воно горить. Всі бігають, метушаться…» )))
Життя без ілюзій — гостре, неприборкане, непереможне. Життя попри все… і поза всілякими рамками. Життя заради самого життя.
Мені сподобалося.
А ви читайте і діліться власними враженнями.
З цією історією ми зустрілися в межах безстрокового марафону від Тетяни Гищак.
Світлана Фоя
299
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Вітаю, любі читачки і читачі! Читаєте мій роман «До кінця днів» і важко дається чекати нових глав?) Тоді пропоную, доки книга в процесі, почитати мої схожі історії, вже дописані! Ловіть маленьку добірку❤️ ❤️
Книга: “Король і птиця фенікс” Книга обіцяє гарні враження... Казка Історія короля який зловив птицю фенікс і тримав її у золотій клітці, та жив століттями не старіючи, живлячись при тому її силою… Та
.jpg)
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥♥♥
Олена Ранцева, Дякую❤️❤️❤️.
☀️♥️☀️
Ольха Елдер, Дякую❤️❤️❤️.
❤️❤️❤️
Неба Крайчик, Дякую❤️❤️❤️.
❤️ ❤️ ❤️
Крісті Ко, Дякую❤️❤️❤️.
Класний відгук, Світлано! ✨❤️
Нових цікавих цікавинок Вам! Бережіть себе та своїх. Мирного неба!☀️
Лекса Т. Кюро, щиро дякую Вам, пані Лексо. Мирного неба всім нам! Давненько не була на Букнет)
❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, Дякую❤️❤️❤️.
Дякую за відгук) Я саме це й намагався показати, в тому числі - що на руїнах цивілізації життя можливе, але воно вже не буде таким, як в мирний час.
Радий, що ви оцінили)
Ну і подяка Саші Кладовище та гурту SKLADNO - бо без їхніх пісень це оповідання ніколи б не з'явилось ☀️
Очерет, Історія дійсно класна. ❤️❤️❤️❤️❤️
⚡❣️❣️❣️⚡
Оксана Павелко, Дякую)❤️❤️❤️.
❤️❤️❤️
Аса Шель, дякую)❤️❤️❤️.
❤️❤️❤️
Ромул Шерідан, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати