Додано
22.05.26 17:22:18
Мабуть, час познайомитись ближче ❤️
Привіт ❤️
Мабуть, настав час трохи ближче познайомитись.
Мене звати Юлія, мені 30 років. Народилась я на Херсонщині, але через війну життя закинуло мене в Київську область. Де мене тільки не носило за цей час… Зараз поки живу в Обухові, але дуже сумую за домом і щиро вірю, що одного дня зможу повернутись у свою рідну Херсонщину.

У житті я працюю у сфері обслуговування — на фудкорті. Робота займає майже весь мій час: п’ять днів по 16 годин. Після такого один вихідний іде просто на сон і відновлення, другий — на домашні справи, і лише один день я можу повністю присвятити тому, що люблю найбільше — написанню книг.
Іноді пишу просто на роботі — під час обідньої перерви чи між чашками кави. Щоправда, муза приходить не завжди тоді, коли я її дуже чекаю ?
Я люблю книги, тварин, атмосферні історії й вигадані світи, у яких можна сховатись хоча б ненадовго від реальності.
Тому… давайте знайомитись ?
Розповідайте щось про себе в коментарях.
Хто ви, чим живете, що любите, про що мрієте.
А якщо ви теж автори — обов’язково пишіть, що саме створюєте, у якому жанрі пишете й як давно почали свій творчий шлях ✨
Мені буде дуже цікаво почитати ваші історії та познайомитись з вами ближче.
І, мабуть, зараз усім нам особливо важливо бути один для одного хоч трохи підтримкою ❤️
Юлія Чумаченко
144
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить

9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаннячко ❤️☀️
Шкода, що вам довелось покинути рідний дім. Ми обов'язково відвоюємо і Південь, і Схід, і повернемо свою землю - не знаю коли, але це станеться... І всі, хто втратив свою оселю, зможуть повернутися.
Коротко про себе - 42 роки (як те саме сакральне число), 15 років в IT, останні три - оператор наземних безпілотних засобів. На БН десь більше року, пишу... Та все, що в голову збреде))
п.с. Був колись в Обухові. Запам'яталась дорога з Києва (європейським автобанам таке й не снилось) і паб MALLE)))
Юлія Чумаченко, Ну, тоді там була рівнесенька траса, машина котилась як сани по льоду) Але то було давно, десь роки два до повномасштабки. Як там зараз - не знаю, в Києві був пару разів з того часу, але проїздом і в іншій стороні.
Життя в мене не таке цікаве, як може здатися) Рутини дуже багато.
Приємно Вас бачити ❤️ Дуже жаль, що Вам довелося покинути рідну домівку ❤️ Подумала про 5 днів роботи по 16 годин... - забагато часу на роботу, сподіваюсь, вона добре оплачувана.
Напишу про себе як у колі анонімних алкоголіків - Я Ірина і я психолог, а ще сертифікований астролог )) Пишу історичні романи, бо обожнюю історію України. Також психологічні книги (куди ж без улюбленої справи). Нещодавно захопилась фентезі, тож зараз працюю над другою книгою детективного фентезі.
Юлія Чумаченко, Дякую за приємності у мій бік ❤️ Так, написати якісний детектив - то ще та морока, у мене на окремих файлах практично кожна сюжетна лінія розписана. А ще треба подумати про вражаючий фінал)) Але найбільше, чим я пишаюся - це напружений трилер, який я вже написала, але на Букнет його немає - ось над цією книгою я дуже довго працювала саме в контексті сюжетних ліній та героїв. Там ритуальні убивства і розслідування, перенесення в минуле і тд. Але книга варта витрачених сил та часу)
Боже, як ви схожі на мою знайому Вікторію, яка теж з херсонщіни. Просто на фото подивився та закляк. Мабуть, це якісь хороші гени півдня ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
Юлія Чумаченко, ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
Я тут мабуть що місяць. Пишу давно, але для себе. Зазвичай в жанрах дарк роману. Напружене життя, мабуть як і в більшості, тому в такому жанрі - скидаю напругу)))
Агнія Бурне, Розумію вас ❤️
Мабуть, творчість справді стає таким місцем, куди можна скинути всі емоції й напругу. І дарк романи для цього ідеально підходять ✨ Бажаю вам натхнення, сил і багато читачів, яким відгукнуться ваші історії ❤️
Я не автор, але дуже люблю читати ✨
Ваші книги мене справді зачарували, а дитячі казочки взагалі окрема любов ❤️ Вони такі теплі, атмосферні й затишні.
Також уже почала читати вашу нову книгу й тепер дуже чекаю продовження, бо історія дійсно затягує ?
До речі, я теж хочу спробувати вести тут невеличкий блог — розповідати про книги, які прочитала, ділитись враженнями й таким чином підтримувати авторів ❤️ Ну і для себе це теж гарний спосіб проводити час за читанням ✨
Юлія Сахно, У вас чудова ідея з блогом! Активні відгуки від читачів — це просто неймовірна підтримка для кожного автора ❤️
круто
Грудна Жаба, Дякую❤️
Підтримую) який же у вас сонячний і позитивний вигляд на фото)
я на букнеті з квітня, пишу майже все, цікавлюсь китайським фентезі і історією епохи Наполеона, а ще вишиваю)
Вень Чжулун, Дякую вам ❤️
Мені дуже приємно чути такі слова про фото ✨ І у вас дуже цікаві захоплення. Китайське фентезі та історія епохи Наполеона — це звучить неймовірно атмосферно, а ще й вишивання зверху — взагалі творчий комбо набір ❤️
Мене звати Олена. Я теж потроху пишу, але поки що так і не наважилась опублікувати свої книги. Мабуть, ще не вистачає сміливості ✨
Дуже надихаюсь авторами, яких читаю тут, і сподіваюсь, що колись усе ж викладу свої любовні романи ❤️
І хочу сказати, що ви велика молодець. Попри такий важкий і виснажливий графік все одно знаходите сили писати, створювати свої світи й дарувати людям емоції та радість ✨
Мені дуже подобається ваша творчість, і я щиро вірю, що Херсонщина обов’язково дочекається вас вдома ❤️
Ткачова Олена, Дякую вам ❤️
Насправді такі слова дуже надихають і додають сил писати далі ✨ Мені дуже приємно, що вам подобається моя творчість. І я щиро вірю, що одного дня ви теж наважитесь показати свої історії світу, бо любовні романи, написані від душі, завжди знаходять своїх читачів ❤️
Бажаю вам успіхів!
Щодо себе: жанри, у яких пишу це трохи збірна солянка. Люблю дуже історичні любовні романи, історії про вампірів та нещодавно відкрила для себе сучасний любовний роман, цікаво, що з цього вийде. А так пишу дужее давно, розпочинала ще з фанфіків)
Юлія Чумаченко, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати