Додано
21.05.26 23:58:43
Засудження стосунків з різницею у віці
Ви б здивувалися, як часто я чула в свою адресу, що кохання між людьми «різного покоління» неможливе. А ще й засуджені погляди та закочування очей. Хоча не розумію чому)
Молода дівчина (я і зараз вважаю себе молодою, просто… злегка мудрішою ;) і СТАРШИЙ чоловік одружилися. Але, як виявилося, на думку інших, я йому потрібна лише за гарненьке обличчя.
А що ви думаєте за стосунки з різницею у віці?
До речі, створила візуал до своєї книги. Також додала уривки, якщо ви ще не знайомі з історією!






Маріанна Темницька
121
відслідковують
Інші блоги
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарний візуал)
Вень Чжулун, Дякую ❤️
Все залежить від різниці та обставин. Різне буває, але якщо люди здорові, то чому б ні - це нікому не заважає жити
Мія Содо, Так, погоджуюсь)
У 34 роки цифри втрачають свою магію. Для мене різниця у плюс-мінус 14 років — це цілком прийнятний варіант, який не створює жодних перешкод. Питання віку стає другорядним, коли на першому плані — рівень адекватності обох сторін. Важливо не те, скільки років партнеру, а те, наскільки ми збігаємося в інтелектуальному та емоційному полі. Решта — стереотипи тих, хто не вміє будувати власні здорові стосунки. Я ні в книгах, ні в житті не засуджую такі вибори. Гарний візуал ✨✨✨
Магістр Анімарум, Дуже влучно пояснили, підписуюсь під кожним словом) за візуал дякую!
✨️❤️❤️❤️✨️
Ганна Літвін, ❤️
❤️❤️❤️
Євген Званіч, ❤️
Якщо дівчина у внучки чоловіку годиться, то це не дуже))) А різниця до 20 років цілком нормальною може бути. Тут від самих людей залежить. Комусь комфортніше зі старшими, комусь з молодшими, комусь з ровесниками. Люди різні. Взагалі я люблю ще з юності книги з різницею у віці. Та й сама завжди вибирала старших чоловіків. Мій чоловік старший за мене на 12 років. І це ніколи не відчувалося.
Анна Потій, Приємно здивована, що більшість «за» таке)
Абсолютно нормально сприймаю різницю у віці. Якщо двоє людей кохають один одного і їм комфортно, то хай ідуть оті критики в тісне темне місце))
читала не одну таку книгу, і можу сказати, що вік - це останнє, що мене може відвернути від книги))
Естетика і уривок Вашої книги мені сподобалися ❤️
Квін Тесс, Дякую за такі слова! Червонію))
Вау! Яка чудова презентація ( ◜‿◝ )♡ читаю цей роман вже майже місяць і можу сказати, що чекають вас там американські горки емоцій.
Світлана Бескед, Дякуую, що поділились, для мене це цінно))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати