Обережно, спойлер і драма!

- То, що ти вирішила, доню? – нудотно солодкуватим голосом протягнув чоловік, якого я кілька хвилин тому ще вважала батьком. – Залишишся і будеш спостерігати як повільно згасає жага до життя і мрії у в очах твоєї коханої чи обереш для неї ліпший варіант, в якому ти їдеш додому, а вона залишається жити тут своє найкраще, як зараз каже молодь, життя? Не переживай, побиватиметься дівчина кілька місяців і забуде тебе, як страшний сон, все з нею буде добре.

- Який же ти…мерзотник, - тихо промовила я не піднімаючи погляду від порожньої чашки кави перед собою. Я розуміла, що битву програно.

- Ну-ну, це ти зараз думаєш, що ця ситуація – це найбільша драма твого життя! А через кілька років ти геть  по-іншому заспіваєш. Закохаєшся в нормального чоловіка, створиш сім’ї і всі будуть щасливі та задоволені.

           ❤️Читати тут❤️

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Elis dandelion
21.05.2026, 17:13:57

Дівчата то любов! Без жодного сумніву

Night Rain
21.05.2026, 18:16:44

Elis dandelion, Згодна з вами❤️
Мені сподобалася ваша "Френдзона" і "Він просто батько моєї дитини"❤️

avatar
Кіт Анатолій
21.05.2026, 12:58:19

♥️♥️♥️

Night Rain
21.05.2026, 17:03:37

Кіт Анатолій, дякую❤️

avatar
Крісті Ко
21.05.2026, 12:49:41

❤️❤️❤️

Night Rain
21.05.2026, 13:48:33

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
21.05.2026, 13:18:11

Спойлер не дивлюся, піду краще почитаю♥️

Night Rain
21.05.2026, 13:48:14

Delulu Fabii, саме тому я попередила, що тут спойлер♥️

avatar
Оляна Лі
21.05.2026, 12:58:48

♥️♥️♥️

avatar
Люмен Белл
21.05.2026, 12:53:47

♥️♥️♥️♥️

avatar
Анна Лір
21.05.2026, 12:41:37

Божечки! Що ж там вигадав її жахливий батько?!

Night Rain
21.05.2026, 12:43:26

Анна Лір, щось дуже каверзне і паскудне...

avatar
Белла Ісфрелла
21.05.2026, 12:01:35

♥️♥️♥️

Night Rain
21.05.2026, 12:21:59

Белла Ісфрелла, дякую за підтримку❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
21.05.2026, 12:10:35

♥️♥️♥️

Інші блоги
♦️максимум хімії?♦️максимум хімії!♦️
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
До бою готова Красуне? + Бонус
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше