Флешмоб "Герої у вишиванках"!

Сьогодні чудове свято, і я із задоволенням приєднуюсь до флешмобу та теж вдягаю своїх героїв у герненькі вишиванки. 

Максим і Дана із книги "У темряви сірі очі"

 

Назар і Мар'яна із  "Розлюбити відьму"

Ліка, Ді та Рома із книги "Він між нами"

Мирон і Тіна із "Червоний"

Кому з них, на вашу думку, більше личить вишиванка? 

32 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вау, які всі красиві. Їм дуже личить вишиванка. ❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 19:42:58

Світлана Романюк, Дякую!!!❣️❤️❣️❤️

avatar
Крісті Ко
21.05.2026, 17:28:51

Дуже гарні персонажі! ❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 17:52:43

Крісті Ко, Щиро дякую! ❣️❤️❣️❤️

avatar
Ромул Шерідан
21.05.2026, 17:26:39

Дуже гарні♥️✨

Анна Лір
21.05.2026, 17:52:33

Ромул Шерідан, Дякую! ❣️❤️

avatar
Кі Цуне
21.05.2026, 17:24:12

❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 17:52:23

Кі Цуне, ❣️❤️❣️❤️

avatar
Христина Вілем
21.05.2026, 15:23:36

Чудові❤️✨❤️

Анна Лір
21.05.2026, 15:24:36

Христина Вілем, Щиро дякую!❤️❤️❤️

avatar
Юкарі Ейрі
21.05.2026, 14:35:58

Які гарні ❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 15:24:25

Юкарі Ейрі, Дякую!!!♥️✨

avatar
Ріна Март
21.05.2026, 14:34:32

Вишиванка - настільки потужний елемент української культури, що личить усім ❤️ Дуже гарні герої ❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 15:24:09

Ріна Март, Дуже вам дякую!!!♥️♥️♥️

avatar
Тея Калиновська
21.05.2026, 13:49:16

Мирон і Тіна – мої фаворити))

Анна Лір
21.05.2026, 13:51:55

Тея Калиновська, Схоже, що вони головні улюбленці читачів))) Дякую❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
21.05.2026, 13:14:51

Мирону та Тіні ♥️.♥️

Анна Лір
21.05.2026, 13:29:54

Delulu Fabii, Ох так, вони багатьом сподобались)) Дуже дякую за відповідь☺️☺️☺️

avatar
Мілана
21.05.2026, 12:35:27

Дуже дякую за чудовий блог. Найбільше подобається Мирон і Тіна. Але всі герої красиві

Анна Лір
21.05.2026, 12:48:35

Мілана, Щиро дякую вам! ❤️❤️❤️Дійсно, у Тіни вийшла дуже гарна сукня)

avatar
Night Rain
21.05.2026, 11:56:01

Яка неймовірна краса!!!❤️❤️❤️ З Днем вишиванки!❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 12:47:57

Night Rain, Дякую!!! Навзаєм!❤️❤️❤️

avatar
Солоха Солоха
21.05.2026, 11:53:30

Вишиванка личить всім героям. Без сумнівів. Такі да, це код нації.

Анна Лір
21.05.2026, 12:47:45

Солоха Солоха, Повністю згодна❤️❤️❤️

avatar
Джулі Мун
21.05.2026, 11:52:34

Ну які вони всі гарнюні!))) І личить абсолютно всім!)) ♥️♥️♥️

Анна Лір
21.05.2026, 12:47:32

Джулі Мун, Дуже дякую! Радію, що сподобалось❤️❤️❤️

avatar
Солоха Солоха
21.05.2026, 11:52:19

❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 12:47:14

Солоха Солоха, ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
21.05.2026, 11:39:18

❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 11:42:16

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

avatar
Ulyana Summers
21.05.2026, 11:29:28

Усі гарні

Анна Лір
21.05.2026, 11:42:10

Ulyana Summers, Дякую❤️

avatar
Марія Залевська
21.05.2026, 10:59:05

Ого, Романа не впізнати! Сів не з тією, ахахаха)
У Назара і Мар'яни такі гармонійні вишиванки)
Максим і Діана дуже сподобалися ❤
Мирон такий гарячий, мммм, але я ще про них не читала, нічого не можу сказати, крім того, що дуже гарні ❤❤❤

Показати 3 відповіді
Анна Лір
21.05.2026, 11:23:10

Марія Залевська, Це точно☺️☺️☺️

avatar
Ольха Елдер
21.05.2026, 11:18:02

Всі прекрасні ♥️♥️♥️

Анна Лір
21.05.2026, 11:18:59

Ольха Елдер, Дуже дякую!❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
21.05.2026, 11:08:41

Всі гарні, дуже, але Тіна з Мироном просто топ ♥️ А взагалі я зрозуміла, шо дуже б хотіла прочитати від Вас якусь історію в історичному українському сетінгу, це було б дуже цікаво, я впевнена!

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
21.05.2026, 11:12:25

Анна Лір, Обов'язково подумайте. Це ж може бути шось коротеньке, як я перенесла героїв з книжки "Та, що купила вітер" у сучасність, наприклад ))))

avatar
Аріда Демоніар
21.05.2026, 11:10:45

❤️❤️❤️☺️☕

Анна Лір
21.05.2026, 11:11:19

Аріда Демоніар, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
21.05.2026, 11:03:47

Які вони гарні ♥️

Анна Лір
21.05.2026, 11:06:25

Олена Ранцева, Дуже дякую!❤️❤️❤️

avatar
Олена Родан
21.05.2026, 10:56:37

Красунчики всі❤️

Анна Лір
21.05.2026, 11:05:13

Олена Родан, Дуже дякую!❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
21.05.2026, 10:43:51

Які вони всі гарні ☺️❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:45:45

Лана Жулінська, Тааак))) Дуже дякую!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Як на мене всім. Не можу вибрати тільки одну парочку. Всі чарівні у вишиванках

Анна Лір
21.05.2026, 10:43:29

Наталья Храпакова, Дуже дякую!❤️❤️❤️

avatar
Арія Щульц
21.05.2026, 10:37:55

Які вони вийшли красиві у вас ❤️❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:43:17

Арія Щульц, Кожен по-своєму)) Дякую❤️❤️❤️

Всі дуже гарні)

Анна Лір
21.05.2026, 10:42:47

Ларія Ковальська, Дякую вам!❤️❤️❤️

avatar
Лада Короп
21.05.2026, 10:32:56

❣️❣️❣️

Анна Лір
21.05.2026, 10:34:05

Лада Короп, ❤️❤️❤️

Дуже гарно вийшло❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:33:14

Василенко Сергій, Дуже дякую!❤️❤️❤️

avatar
Olena I
21.05.2026, 10:32:06

Які вони гарні ❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:33:07

Olena I, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Анна Лінн
21.05.2026, 10:31:38

❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:33:01

Анна Лінн, ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Гончарук
21.05.2026, 10:31:21

Усі неймовірно гарні!!!❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:32:57

Ірина Гончарук, Дуже дякую!❤️❤️❤️

avatar
Щастя
21.05.2026, 10:30:16

❤️❤️❤️

Анна Лір
21.05.2026, 10:32:50

Щастя, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше