Друга книга завершена! Але є нюанс...
Новина, ясна річ, важлива здебільшого лише для мене. Але як певний етап — хочу її обов'язково відзначити. Другу книгу завершено, нехай вона ще й не викладена повністю, менше з тим, залишилося лише внести правки. Враховуючи, що я взагалі не знав, чи буде колись написана перша, поява другої приємна і взагалі трохи мене дивує. Тим більше, знову вийшло стільки сторінок, що декого це може лякати) І ще, тим більше, що залишилося багато всього недосказаного.
Ось, чомусь, коли писав, увесь час здавалося, що чогось не вистачає, ліній замало, події мляві, а тепер якось подивився і навіть замислився, звідки всього стільки набралося... Чи добре це, коли в книзі другорядні герої виростають і вимагають більше уваги, коли деякі події так і просяться продовжити про себе розповідати... Мені тут одразу, чомусь, згадується Дюма. Той епізод, коли д'Артаньян прийшов у гості до Араміса, а той сидів над своєю дисертацією з якимось рецензентом. І цей рецензент ляснув по величезному тому дисертації, сказав — у вас чудова тема, я б зробив із неї три таких томи, як цей. Побачивши його товщину, д'Артаньян здригнувся) Як би й читач не виявився таким ось д'Артаньяном.
Так, адже зараз рулять короткі твори, правильно? І де взагалі читачі всі весь час запитують...)
Тож можу лише сказати, що викладка зараз трохи прискориться. Третя книга, як продовження, теж можлива. Як там іноді закликають: нехай одна набере певну кількість, і тоді вже буде? Сумніваюся, що чекатиму, якщо ідея оформиться у щось конкретне.
Дякую, що ви знайшли час усе це прочитати, звичайно ж, буду радий відгукам і думкам, будь-якій критиці. Хай щастить!
Перша книга цієї історії — з чого все починалося.
Друга книга (викладка триває) — та сама, яка вже добігає кінця.
Ілюстрації до книг — як виглядають герої та світ.
Ще одна історія, варта вашої уваги — інший мій роман, який також може вас зацікавити.
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже близько. Теж вважала якось, що написала випадково фентезі і більше до цієї теми не повернуся... Іноді герої самі вимагають окремої історії, ідеї оформлюються в думки та цілісні сюжетні лінії і від цього вже не відмахнутися
Ріна Март, Багато разів доводилось повертатися? Не було потім якось гірше, чи просто не таким вже?
інколи окремі історії про другорядних набагато цілісніші виходять, ніж про основних. Я люблю читати книги, знаючи що про фактурних другорядних ще є окрема історія.
Агнія Бурне, Мабуть, є свої плюси та мінуси.
Вітаю! Це важлива річ)
Короткі твори рулять... ну кому як. Букнет пише - від 300 тис
Дієз Алго, Чого це?) Я зараз почну заново переписувати, а втриматися, щоб ще не розповісти трошки важко!)
♥♥♥
Олена Ранцева, Дякую)
Із завершенням етапу! Все банально зводиться до одного питання: яка мета? Якщо це чистий кайф від власної творчості й процесу — пишіть хоч десять томів, аби серце раділо, і байдуже на обсяги.
А от якщо Ви прийшли будувати комерційний бренд і продавати, правила гри змінюються. Тут уже доведеться аналізувати ринок, вивчати цільову аудиторію та з'ясовувати, хто саме готовий читати Ваш стиль і платити за нього. Нудно, але дієво. Легкої редактури.
Магістр Анімарум, Дякую!
Вітаю з фіналом. Успіху з правками, розумію наскільки це кропітка робота...
Василенко Сергій, Якщо не дуже перейматися!) Дякую!
Вітаю із фіналом написання!
Нехай все вдається❤️
Кайла Броді-Тернер, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати