«він закохався першим» чи чому героїня не бачить

Привіт, любі ❤️

Якщо ви читаєте мою нову книгу "Тіні ілюзій руїн"  і вам хочеться прокричати головній героїні: «Боже, ну чому ти так тупиш?», то вітаю — саме заради цього я її й писала! ))

Я пишу історію з власного життя, вплітаючи туди фентезі, й так вийшло що: троп "він закохався першим" також правдивий. І це саме те, що я не можу забути, тому й народилась ця книга.

⚠️ Далі спойлери!

Коли ти закомплексована дівчина плюс-сайз, то нерозділене кохання б'є занадто боляче для того, щоб зациклюватися на якихось інших думках.

От і я не бачила. Ну, правда, взагалі!

Про що всі ці 20 років дуже шкодую... Бо наскільки ж усе змінилося б тоді, коли я це нарешті побачила!

Тому я знаю, знаю, знаю, що героїня тупить. Саме в цьому й закладалася одна з головних ідей моєї книги.

Навіть якщо ви думаєте, що в чомусь не ідеальні, що в коханні вам не щастить і завжди обирають не вас — варто озирнутися навколо. Можливо, саме біля вас є той самий «він закохався першим». Я, до речі, згодом пройшла цей урок і саме так вийшла заміж! )))

Тож сподіваюся, що ви ще не хочете стукнути мою героїню.))

Можливо згодом зроблю для вас по книзі вікторину й хто вгадає найбільше моментів, які реально були отримає приз)))

 Обіймаю вас! ❤️

Чи було у вас щось схоже в житті? ))

P.s. Проди трохи затримуються, бо трохи прихворіла й дивилась Євробачення . Але обсяг розділів, сподіваюсь вас втішає. Дякую, що читаєте ❤️

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Tallyten
19.05.2026, 09:08:54

Дякую, що пишете! Мені ця книга дуже резонує. Героїню стукнути не хочеться, тільки інколи, зітхаючи закочую очі?: "Ой! Єво, Єво..." Мала подібну ситуацію в житті, що правда без розкопок. Той хлопець дуже активно займався спортом, але був доволі сором'язливий. Я десь на краю свідомості здогадувалась, що він хоче зі мною зустрічатися, але оце як подумала, що бідолаха колись побачить мене без одягу, і ще викинеться у вікно від страху? Тож нічого кращого, ніж просто відморозитись і почати ігнорувати його, я не придумала?. Рома, ти цього ніколи не прочитаєш, але знай — мені дуже соромно за свою поведінку.

Показати 2 відповіді
Tallyten
19.05.2026, 12:47:23

Ді Мія, Будемо вважати, що хлопця вищі сили врятували від мене. І це ще раз доводить, що ніхто не скаже тобі "так", якщо ти сама весь час кажеш собі "ні".

avatar
Олена Ранцева
18.05.2026, 16:58:42

Одужуй) А ми почекаємо))

Ді Мія
18.05.2026, 17:04:46

Олена Ранцева, Дякую ❤️

Інші блоги
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Мої думки
Наразі роблю перерву з творчістю. Дякую за розуміння.
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Мої думки
Цього тижня завершила книжку,, Відлуння музики ''. Ви ж знаєте як сильно я люблю музику та літературу. Тепер я не знаю за що братися далі - за книжку,, Повернення до себе '' чи ,,Сонце в бетоні. Історія української рок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше