Муз вийшов із відпустки!

Вітаю, мої любі читачі!

Знаєте, мій Муз (той самий вередливий хлопець, який відповідає за натхнення у моїй голові) довго лінувався та ховався від роботи. Але ми з ним серйозно поговорили, задобрили його міцною кавою, і він нарешті увімкнув турбо-режим! 

Ми подивилися на історію Марії у романі «На зламі: Право на ніжність» і зрозуміли: сюжет вибудовується просто неймовірний, тому годі тягнути! Герої надто довго чекають на своє право бути щасливими, і нам уже кортить розповісти вам усе до кінця.

Що це означає для вас?
Відтепер проди виходитимуть набагато частіше! Конкретних днів тижня обіцяти не буду, щоб не наврочити, але свіжі глави з'являтимуться регулярно. На вас чекає потужна порція емоцій, таємниць минулого та крутих сюжетних поворотів.

? Де ми з Музом чекаємо на ваші думки?
Оскільки на Букнеті немає окремих коментарів під кожною главою, ділитися своїми враженнями та здогадками можна двома способами:

Прямо під час читання глави — натисніть на значок хмаринки/коментаря на панелі читалки (знизу екрана).

Або просто переходьте на головну сторінку книги у вкладку «Коментарі».

Дякую кожному з вас — усім 18 читачам, які вже додали книгу до бібліотеки, і тим 38 підписникам, що стежать за моєю сторінкою. Ви — моє головне паливо!

Зустрічаємося у новій главі вже зовсім скоро! ?

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Тиха
18.05.2026, 00:28:19

пишіть, пишіть, не можна кидати сюжети через капризного Муза. Виховуйте.

Марія Рід
18.05.2026, 08:14:52

Олеся Тиха, Щиро дякую за підтримку! Обіцяю не кидати героїв, тепер тільки вперед і до самого фіналу. ❤️

avatar
Ромул Шерідан
18.05.2026, 01:41:53

І це прекрасно. Нехай Муз наздоганяє))

Марія Рід
18.05.2026, 08:11:03

Ромул Шерідан, ❤️

Інші блоги
Подорож до скель Муерно-Арі. Рецензія
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Перша книга)
Сподіваюся, ця книга знайде свого читача. Підпишуся взаємно на всіх :) Нічна Угода
"Піймати сталкера" оновлення 2.0)
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше