Додано
17.05.26 21:42:08
А ви даєте другий шанс ❓️
Усім добрий вечір ☺️
Сподіваюся, він проходить у вас спокійно та затишно ☺️
Чи можна давати другий шанс людині? От людина мала косяки в минулому, але зараз намагається виправитися. Але ж завжди знайдеться хтось, хто вставить палиці в колеса...
Часто виходить так, що перший млинець нанівець. Так сталося і з героями історії "Спроба номер 2" ❣️
Це історія про студентів, амбіції, характери та другий шанс. І вона є першою циклу "Студенти"

⏳ А вже зовсім скоро вийде новинка з іншого циклу ‼️
Тому рекомендую підписатися зараз, щоб не пропустити історію ✌️
А більше візуалів, спойлерів та новин ви можете знайти на сторінках соцмереж ☺️:
✔ Фейсбук
✔ Тік Ток

Лана Жулінська
443
відслідковують
Інші блоги
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Ніколи ще не бачив, щоб такий простий звук справляв ефект розірваної бомби. Можна вже сміливо мій лайфхак брати на озброєння армій НАТО. Рухи та стогони на ліжку миттєво припиняються, і лунає переляканий голос Лідії: —
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно?
Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Арія Щульц, ☘️☘️☘️
ми постійно ступаємо на ці греблі. тому що там таак комфортно і вже знайомо) заперечувати не буду, давала шанс і не один ;)
Маріанна Темницька, дякую за щирість) Всі ми цим грішили, і не раз ❤️
раніше я була дуже категорична про другий шанс. але з часом зрозуміла, що усі ми люди і тому можемо помилятиь. Головне щоб цей другий шанс не став 139...
Мельська Наталі, Це точно, головне вчасно зупинитися ☺️
Вважаю, що другий шанс треба давати. А ось щодо третього...Тут треба дивитися уважніше кому і навіщо ❤️
Кіт Анатолій, Це точно ☺️ Тут є ваші однодумці ☘️
Одного разу в якийсь прекрасний момент дала людині другий шанс. Вперше переступивши через себе та власні цінності. І не пошкодувала про це.
Лана Жулінська, ❤️❤️❤️
Для мене тут немає однозначної відповіді. Але й справді є люди, які потребують того шансу. Живемо лише з першого разу, чи не так?
Аса Шель, Так, є моменти, коли другий шанс необхідний ☺️
Мені здається, я перестала спілкуватися з людьми, які потребують других шансів. Бо дуже рідко вони зупиняються саме на цифрі два. Там далі і третій шанс, і четвертий підгрібає. Це втомлює...
Delulu Fabii, погоджуюся, "добродії" ще ті поганці(((
У мене був другий шанс у житті. Більше не буде)
Але сподіваюся, у ваших героїв усе набагато краще)
Юкарі Ейрі, так, у героїв все склалося добре ☺️
Не давати другий шанс після того, як одного разу дали, це також досвід. Такий також треба, щоб прийняти рішення ☺️
Дивлячись які косяки))
Ромул Шерідан, так, косяки є різні.
Давати другий шанс треба дуже виважено. Іноді люди його не заслуговують)
Олена Ранцева, мабуть, головне ще, щоб людина не прогавила цей шанс, коли їй дають)
Я зачиняю двері й дуже-дуже рідко повертаюсь до них. Має бути ексклюзивна пропозиція)) ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, хм, категорично. Я так не вмію) Дякую ❤️
Думаю другий шанс можна інколи дати:)
Інна Турянська, це точно) дякую ❤️
А я вже чекаю новинку))))
Стасія Мун, неймовірно рада ❤️
Вважаю, що майже завжди люди заслуговують на другий шанс. Але це дуже індивідуально і залежить від багатьох факторів...
Марія Залевська, так, все індивідуально ❤️
Даю другий шанс, але ніколи третій) Ну і залежить від того, що саме зробила людина) Деякі речі пробачити не можна)
Джулі Мун, погоджуюся ❤️ Дякую за відповідь ❤️
Згодна з іншими, все залежить від "косяка". Але то ми зараз такі розумні, коли міркуємо з боку, а якщо людина закохана, вона дає і другий, і третій шанс, бо дуже хоче бути разом з об’єктом своєї пристрасті, що засліпляє мозок. Легше пробачити, ніж втратити своє кохання. Тому стільки й страждань.
Лана Нова, це точно, закохані часто не помічають негативу, засліпленні почуттями ❤️
Другий можна, а третій - точно ні!❤️
Анна Лір, до речі, так! Дякую за відповідь ❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, дякую ❤️
Ніт ❤️
Morwenna Moon, дякую за відповідь ❤️
❤️❤️❤️
Віккі Грант, дякую ❤️
Дивлячись, яка була помилка) З нетерпінням чекаю вашу новинку❤️❤️❤️
Тея Калиновська, так, помилки бувають різними) Дякую ☺️
дуже приємно, що чекаєте новинку ❤️
Все залежить від косяка)))
Христина Вілем, ❤️❤️❤️
О, чекатиму новинку))
Катерина Винокурова, дуже приємно ☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати