А ви даєте другий шанс ❓️

Усім добрий вечір ☺️

Сподіваюся, він проходить у вас спокійно та затишно ☺️

Чи можна давати другий шанс людині? От людина мала косяки в минулому, але зараз намагається виправитися. Але ж завжди знайдеться хтось, хто вставить палиці в колеса...

Часто виходить так, що перший млинець нанівець. Так сталося і з героями історії "Спроба номер 2" ❣️

Це історія про студентів, амбіції, характери та другий шанс. І вона є першою циклу "Студенти"

⏳ А вже зовсім скоро вийде новинка з іншого циклу ‼️

Тому рекомендую підписатися зараз, щоб не пропустити історію ✌️

А більше візуалів, спойлерів та новин ви можете знайти на сторінках соцмереж ☺️:

  Фейсбук

✔  Інстаграм

✔  Тік Ток

 

23 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Арія Щульц
18.05.2026, 22:19:18

❤️❤️❤️

Лана Жулінська
18.05.2026, 22:40:09

Арія Щульц, ☘️☘️☘️

ми постійно ступаємо на ці греблі. тому що там таак комфортно і вже знайомо) заперечувати не буду, давала шанс і не один ;)

Лана Жулінська
18.05.2026, 21:46:43

Маріанна Темницька, дякую за щирість) Всі ми цим грішили, і не раз ❤️

avatar
Мельська Наталі
18.05.2026, 12:46:29

раніше я була дуже категорична про другий шанс. але з часом зрозуміла, що усі ми люди і тому можемо помилятиь. Головне щоб цей другий шанс не став 139...

Лана Жулінська
18.05.2026, 14:14:09

Мельська Наталі, Це точно, головне вчасно зупинитися ☺️

avatar
Кіт Анатолій
18.05.2026, 08:21:07

Вважаю, що другий шанс треба давати. А ось щодо третього...Тут треба дивитися уважніше кому і навіщо ❤️

Лана Жулінська
18.05.2026, 09:47:13

Кіт Анатолій, Це точно ☺️ Тут є ваші однодумці ☘️

avatar
Ріна Март
17.05.2026, 23:53:17

Одного разу в якийсь прекрасний момент дала людині другий шанс. Вперше переступивши через себе та власні цінності. І не пошкодувала про це.

Показати 2 відповіді
Ріна Март
18.05.2026, 08:43:09

Лана Жулінська, ❤️❤️❤️

avatar
Аса Шель
17.05.2026, 23:50:01

Для мене тут немає однозначної відповіді. Але й справді є люди, які потребують того шансу. Живемо лише з першого разу, чи не так?

Лана Жулінська
17.05.2026, 23:55:29

Аса Шель, Так, є моменти, коли другий шанс необхідний ☺️

avatar
Delulu Fabii
17.05.2026, 22:01:43

Мені здається, я перестала спілкуватися з людьми, які потребують других шансів. Бо дуже рідко вони зупиняються саме на цифрі два. Там далі і третій шанс, і четвертий підгрібає. Це втомлює...

Показати 5 відповідей
Лана Жулінська
17.05.2026, 22:39:41

Delulu Fabii, погоджуюся, "добродії" ще ті поганці(((

avatar
Юкарі Ейрі
17.05.2026, 22:23:54

У мене був другий шанс у житті. Більше не буде)
Але сподіваюся, у ваших героїв усе набагато краще)

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:39:01

Юкарі Ейрі, так, у героїв все склалося добре ☺️
Не давати другий шанс після того, як одного разу дали, це також досвід. Такий також треба, щоб прийняти рішення ☺️

avatar
Ромул Шерідан
17.05.2026, 22:01:46

Дивлячись які косяки))

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:07:36

Ромул Шерідан, так, косяки є різні.

avatar
Олена Ранцева
17.05.2026, 22:01:36

Давати другий шанс треба дуже виважено. Іноді люди його не заслуговують)

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:06:26

Олена Ранцева, мабуть, головне ще, щоб людина не прогавила цей шанс, коли їй дають)

avatar
Ольха Елдер
17.05.2026, 21:58:21

Я зачиняю двері й дуже-дуже рідко повертаюсь до них. Має бути ексклюзивна пропозиція)) ❤️❤️❤️

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:05:24

Ольха Елдер, хм, категорично. Я так не вмію) Дякую ❤️

avatar
Інна Турянська
17.05.2026, 21:58:15

Думаю другий шанс можна інколи дати:)

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:04:53

Інна Турянська, це точно) дякую ❤️

avatar
Стасія Мун
17.05.2026, 21:56:07

А я вже чекаю новинку))))

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:04:36

Стасія Мун, неймовірно рада ❤️

avatar
Марія Залевська
17.05.2026, 21:53:36

Вважаю, що майже завжди люди заслуговують на другий шанс. Але це дуже індивідуально і залежить від багатьох факторів...

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:04:20

Марія Залевська, так, все індивідуально ❤️

avatar
Джулі Мун
17.05.2026, 21:52:16

Даю другий шанс, але ніколи третій) Ну і залежить від того, що саме зробила людина) Деякі речі пробачити не можна)

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:04:04

Джулі Мун, погоджуюся ❤️ Дякую за відповідь ❤️

avatar
Лана Нова
17.05.2026, 21:51:40

Згодна з іншими, все залежить від "косяка". Але то ми зараз такі розумні, коли міркуємо з боку, а якщо людина закохана, вона дає і другий, і третій шанс, бо дуже хоче бути разом з об’єктом своєї пристрасті, що засліпляє мозок. Легше пробачити, ніж втратити своє кохання. Тому стільки й страждань.

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:03:40

Лана Нова, це точно, закохані часто не помічають негативу, засліпленні почуттями ❤️

avatar
Анна Лір
17.05.2026, 21:48:58

Другий можна, а третій - точно ні!❤️

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:01:44

Анна Лір, до речі, так! Дякую за відповідь ❤️

avatar
Крісті Ко
17.05.2026, 21:48:16

❤️❤️❤️

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:01:29

Крісті Ко, дякую ❤️

avatar
Morwenna Moon
17.05.2026, 21:46:43

Ніт ❤️

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:01:23

Morwenna Moon, дякую за відповідь ❤️

avatar
Віккі Грант
17.05.2026, 21:46:00

❤️❤️❤️

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:01:14

Віккі Грант, дякую ❤️

avatar
Тея Калиновська
17.05.2026, 21:45:20

Дивлячись, яка була помилка) З нетерпінням чекаю вашу новинку❤️❤️❤️

Лана Жулінська
17.05.2026, 22:00:37

Тея Калиновська, так, помилки бувають різними) Дякую ☺️
дуже приємно, що чекаєте новинку ❤️

avatar
Христина Вілем
17.05.2026, 21:43:21

Все залежить від косяка)))

Показати 2 відповіді
Тея Калиновська
17.05.2026, 21:45:57

Христина Вілем, ❤️❤️❤️

О, чекатиму новинку))

Лана Жулінська
17.05.2026, 21:44:06

Катерина Винокурова, дуже приємно ☺️

Інші блоги
Важливо!
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Дісталося жеребцям! Бо заслужили...
Ніколи ще не бачив, щоб такий простий звук справляв ефект розірваної бомби. Можна вже сміливо мій лайфхак брати на озброєння армій НАТО. Рухи та стогони на ліжку миттєво припиняються, і лунає переляканий голос Лідії: —
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Рабиня та володар
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно? Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше