Книга, яка зазвучала

Вітаю! Відтепер, починаючи з 4 розділу,  в тексті буде рекомендований музичний супровід. Це моя спроба зробити книгу кінематографічною — такою, де музика підкреслює драйв, романтику чи загадковість моменту.

У 4 розділі використовуються наступні треки:

George Thorogood & The Destroyers — «Bad to the Bone» Настрій: чистий драйв, зухвалість та адреналін. Це гімн тих, хто не звик грати за правилами. Саме під цей ритм на сцену (і на дорогу) вривається бабуся Джозефіна. Якщо ви відчуваєте, що зараз буде гаряче — цей трек для вас.

Loren Allred — «Never Enough» Настрій: Глибока емоційність, масштаб і щирість. Пісня-сповідь, від якої мурашки по шкірі. Вона про почуття, яких завжди мало, і про моменти, які хочеться зупинити назавжди.

Ці треки можете знайти у мене на Телеграм-каналі у описі профілю

Як ви ставитися до читання з музикою? Один з моїх читачів казав, що його навпаки це відволікає...

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Христина Вілем
17.05.2026, 20:22:52

Люблю читати в тиші, а от писати під музику буває цікаво)))

Юрчик Вікторія
17.05.2026, 20:35:21

Христина Вілем, З одного боку, дійсно, музика може збивати наш уявний процес під час читання( в мене , ось ,так б відбувалось якби я писала саме). А яку музику ви зазвичай б ввімкнули коли пишете?

Інші блоги
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Знижки 20%
Друзі, сьогодні діють знижки 20% на два моїх романи: Мовчи про нас Я без тями закохалася в нього три роки назад. Мужній, красивий, розумний. Старший за мене знайомий мого батька. Тоді він не розділив моїх почуттів та поїхав,
підтримка та дарк роман
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
Готові до того, що емоції плескатимуть через край?
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
А ви вже бачили? Ще одна моя новинка!❤️
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше