Коли ситуації повторюються

Чи бувало у вас, що та сама ситуація повторювалась через декілька років? Можливо, стосувалася вона не безпосередньо вас, а рідних, друзів чи знайомих?

Коли ти повертаєшся в минуле і розумієш: «так, я пережив це». І наче відчуваєш ті самі емоції, хоча поряд вже зовсім інші люди та й ти вже дорослий (-а).

У мого головного героя саме так сталося Дежавю. Приємна й болісна ностальгія.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Пацюк Червоній
14.05.2026, 15:50:04

Я намагаюсь у книгах не повторюватись. Але не виходить

Пацюк Червоній, Думаю, залежить від досвіду

avatar
Svitlana Anosova
14.05.2026, 12:48:36

Таке справді іноді трапляється…❤️
І в такі моменти аж мороз по шкірі, бо ніби повертаєшся в ті самі емоції, навіть якщо життя вже зовсім інше.
Дежавю завжди має в собі щось одночасно болісне й тепле. Дуже цікаво, як це переживатиме ваш герой.

Показати 2 відповіді
Svitlana Anosova
14.05.2026, 20:51:15

Маріанна Темницька, ❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бескед
14.05.2026, 00:18:19

Це дуже цікавий феномен, коли діти повторюють долю своїх батьків. Особливо тоді, коли відчайдушно не хотіли бути на них схожими. Вже прочитала новий розділ. Оксана справді донька свого батька)

Світлана Бескед, Хех, так і є) рада, що залишаєтесь читати)

avatar
MargFed
14.05.2026, 01:01:33

❣️❣️❣️

MargFed, ❤️

avatar
Яна Тарасевич
14.05.2026, 03:40:17

Звичайно буває інколи певне відчуття повторення з минулого. Це дуже дивно, але реально.
Впевнена, що у кожного в житті зустрічається дежавю.

Яна Тарасевич, Повністю згодна!

avatar
Містер Чілл
14.05.2026, 09:14:10

Не так часто, але... часом мені здається, що це вже було, так...) ❤️✨❤️

Містер Чілл, Бувають моменти ;)

avatar
Крісті Ко
14.05.2026, 13:57:09

❤️❤️❤️

Крісті Ко, ❤️

Інші блоги
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше