Додано
13.05.26 23:55:53
Коли ситуації повторюються
Чи бувало у вас, що та сама ситуація повторювалась через декілька років? Можливо, стосувалася вона не безпосередньо вас, а рідних, друзів чи знайомих?
Коли ти повертаєшся в минуле і розумієш: «так, я пережив це». І наче відчуваєш ті самі емоції, хоча поряд вже зовсім інші люди та й ти вже дорослий (-а).
У мого головного героя саме так сталося Дежавю. Приємна й болісна ностальгія.
Маріанна Темницька
121
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ намагаюсь у книгах не повторюватись. Але не виходить
Пацюк Червоній, Думаю, залежить від досвіду
Таке справді іноді трапляється…❤️
І в такі моменти аж мороз по шкірі, бо ніби повертаєшся в ті самі емоції, навіть якщо життя вже зовсім інше.
Дежавю завжди має в собі щось одночасно болісне й тепле. Дуже цікаво, як це переживатиме ваш герой.
Маріанна Темницька, ❤️❤️❤️
Це дуже цікавий феномен, коли діти повторюють долю своїх батьків. Особливо тоді, коли відчайдушно не хотіли бути на них схожими. Вже прочитала новий розділ. Оксана справді донька свого батька)
Світлана Бескед, Хех, так і є) рада, що залишаєтесь читати)
❣️❣️❣️
MargFed, ❤️
Звичайно буває інколи певне відчуття повторення з минулого. Це дуже дивно, але реально.
Впевнена, що у кожного в житті зустрічається дежавю.
Яна Тарасевич, Повністю згодна!
Не так часто, але... часом мені здається, що це вже було, так...) ❤️✨❤️
Містер Чілл, Бувають моменти ;)
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати