Чому студентки закохуються у викладачів?

Які психологічні підґрунтя того, що студентки закохуються у своїх викладачів? Я вважаю, що в першу чергу це холодність і відстороненість батька по відношенню до доньки чи перекладання на неї затяжких зобов'язань, вимагання від доньки нереальних результатів. Як висновок донька закохується в когось старшого, підсвідомо в його особі вбачаючи свого батька, і спробує програти лінію розвитку подій, де в стосунках чоловік проявлятиме до дівчини все те, чого вона не отримала від батька:

- любов

- доброту

- ніжність

- прийняття себе такою, як є

- підтримку

- піклування

Я пишу історію про кохання між викладачем і студенткою. Якщо вам цікаво, що між ними відбувається - прошу до прочитання "Мій коханий викладач" Книга дуже цікава і захопить вас уже з перших сторінок!

А ви як думаєте? Чому студентки закохуються у своїх викладачів чи старших чоловіків?

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Все зводиться до незакритих травматичних ситуацій, які людина обирає повторювати, щоб врешті-решт отримати новий результат. А ще дуже повʼязано з відчуттям особливості, адже вибір проявити увагу зробив хтось авторитетний)

avatar
Агнія Бурне
12.05.2026, 21:01:53

Не читала вашу книгу, тобто я зараз не про неї, а загалом про тандем викладач і ученик. Чомусь мені ця тема неприємна. Саме в такому сетингу. Якщо інші обставини без умовностей викладач - ученик, але з великою різницею у віці, то сприймається більш приємно.

Показати 4 відповіді
Агнія Бурне
12.05.2026, 22:13:06

Олівія Мунлайт, ну мабуть що так. Ви праві. Бо якщо я уявляю учня, який має прихильність викладачки, то його образ скоріше розбещеного, не контрольованого, гіперактивного учня.

avatar
Лана Жулінська
12.05.2026, 18:29:14

Мабуть, мені не щастило, бо під час мого навчання, викладачі/вчителі були жінки, а якщо були чоловіки, то з занааадто великою різницею.
Зараз я вчитель, і коли читаю про стосунки між викладачем/викладачкою і студентом, перед очима мої шкети і я така...

Показати 4 відповіді
Олівія Мунлайт
12.05.2026, 21:54:50

Лана Жулінська, ахаха, тоді мені зрозуміла ваша реакція:) я би теж мабуть не змогла щось подібне читати якби працювала з дітьми

avatar
Марк Лис
12.05.2026, 18:26:11

Читаючи блоги на Букнеті я інколи думаю, що 0% жінок мають у сім'ї нормального батька. Дякувати, що я швидко згадую про те, що ті жінки, які все ж таки мають того казкового "нормального батька" - просто не кричать про це)

А щодо цього: "Чому студентки закохуються у своїх викладачів чи старших чоловіків?"

Усе просто. Вони бачать більшу зрілість ніж однолітки.

Так само хлопцям подобаються жінки старші, бо такі жінки, як правило, більш "м'які" ніж однолітки.

Втім... Це усього лише моя думка)

Показати 14 відповідей
Олівія Мунлайт
12.05.2026, 20:59:02

Наталія С Шепель, якщо ви про "татусів" у тому солодкуватому значенні, коли стереотипна модельної зовнішності книжкова панянка шукає собі, вибачте, "папіка", то я цього теж не розумію і ніколи не розуміла. ні в літературі, ні в житті.
якщо ви мали на увазі щось інше - вибачте я вас не зрозуміла до кінця:)

avatar
Дієз Алго
12.05.2026, 18:38:31

Тут, як на мене, дві причини.
Перша - більшість читачок віком реально однолітки тих викладачів і тому вони на одній хвилі. А бути вічно юною - це бажання ж не треба пояснювати? Якщо мова йде про фентезі - то це просто більший досвід з молодою зовнішністю - взагалі джек-пот. Там не стільки різниця у віці, скільки елемент влади і забороненого призу)
Друга - це бажання дивитися на чоловіка знизу вгору, захоплюватись його знаннями і вміннями, відчувати безпеку, покладатися на нього. Для жінок з прагненням до знань і професійного зростання це цікавий партнер.Ну і як прототип батьківскої опіки, якої не вистачало в дитинстві, теж може бути.

Олівія Мунлайт
12.05.2026, 20:00:39

Дієз Алго, дякую за вашу думку! дуже цінна інформація! є над чим замислитися

Інші блоги
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Певно, це було неминуче
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Недопрпелюшка — знижка! Відверто та гаряче!
Вітаю! Запрошую до знижки на відвертий гарячий роман. Вона випадково загубила цікавий аксесуар в його машині і стало початком скандального роману... ✨✨✨ — Що ж, Зоряно, тепер поговоримо по душах. — я нервово
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше