Додано
11.05.26 21:56:36
Можливо тут вийде
Всім привіт, давно мріяла писати, але маю складну роботу та не завжди вистачало моїх мізків у кінці дня для того, щоб сісти на почати писати. Нарешті наважилася. Чесно буду намагатися писати регулярно, писати гарно та захопливо. Буду дуже рада вашому фітбеку, та дякую за майбутню конструктивну критику.
Нехай мені та вам посміхнеться удача.
Марліс
5
відслідковують
Інші блоги
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
...Той, хто викидає книги – зовсім не облагороджує свого іньтенр*єру. І не примножує свого багатства. Із кожною знищеною книгою серце бідніє, вірування і надії згасають. Так виявляє себе плоть дрібниць побуту. Так і деформується
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю) ❤️
натхнення та легких думок
підписалась)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати