Можливо тут вийде

Всім привіт, давно мріяла писати, але маю складну роботу та не завжди вистачало моїх мізків у кінці дня для того, щоб сісти на почати писати. Нарешті наважилася. Чесно буду намагатися писати регулярно, писати гарно та захопливо. Буду дуже рада вашому фітбеку, та дякую за майбутню конструктивну критику. 
Нехай мені та вам посміхнеться удача.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Хельга Сонячна
11.05.2026, 22:02:49

Вітаю) ❤️
натхнення та легких думок
підписалась)

Інші блоги
Той, хто залишився назавжди
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Моїй старшій доньці було десять, сину 8,молодшій 5
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
хто викидає книги...
...Той, хто викидає книги – зовсім не облагороджує свого іньтенр*єру. І не примножує свого багатства. Із кожною знищеною книгою серце бідніє, вірування і надії згасають. Так виявляє себе плоть дрібниць побуту. Так і деформується
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше