Додано
11.05.26 21:30:33
Ωмегаверс « Начинка вишнево-пʼянка» + 3 ст.
Вітаю, друзі!
Новий розділ омегаверс-роману «Начинка вишнево-пʼянка» вже у вас.
Цитата з Розділ XLІII. Як воно, коли у стосунках вас троє?
— Як воно, коли у стосунках вас троє?
— Тобі для себе чи для друга?
Жартівливе запитання знизило градус напруги. Чонґук розслаблено посміхнувся, але дуже швидко повернув собі серйозний вираз обличчя.
— А є різниця?
— Жодної, — похитав начальник охорони головою.
Він знову взяв у руки якийсь документ, поклав його в одну з тих тек, які виглядали новими, і відсунув від себе подалі. Ймовірно, там не було нічого важливого.
— У стосунках, як і у будь-якій справі, повинен бути баланс. А коли вас троє, цього майже нереально досягнути.
— Але майже — це ж не неможливо, чи не так?

Delulu Fabii
169
відслідковують
Інші блоги
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Друзі, сьогодні на сайті з'явилася моя нова історія - "МАЙЖЕ ОДРУЖЕНІ"! Все почалося, коли несподівано захворіли молодята, і їхати на проплачений спонсорами відпочинок довелося нам - сестрі нареченої та брату
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПогляд вбивчий❤️
Блін, як же цікаво. Я у відпустці дорвуся до тебе. І перечитаю все!
❤️❤️❤️
Юкарі Ейрі, ❤️-❤️
❤️-❤️
❤️-❤️
От берусь писати комент, а слова просто втікають з голови й ніяк не хочуть зібратися до кучі ☺️?. Візуал, він настільки шикарний, що це просто неможливо передати. Тому решту слів замінюю на ❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, наробив шороху цей спокусник)
Дякую♥️
♥️♥️♥️
Кіт Анатолій, дякую♥️
Гарне фото❤️❤️❤️
Христина Вілем, дякую♥️
Запакуйте!
Джулі Мун, не можу) Мене його омеги кокнуть)
УХ якиииий ♥️♥️♥️
Джулі Мун, ага, один із улюблених співробіткиків смерті)
"У стосунках, як і у будь-якій справі, повинен бути баланс. А коли вас троє, цього майже нереально досягнути." Не можу не погодитись))
Delulu Fabii, От тут також погоджуюсь)) все можливо коли є рот і ним поговорити))
Баланс, діло відносне) Навіть, коли пара. А що вже говорити про трьох)
Тея Калиновська, згодна цілковито) а тут ще й двоє з трьох — омеги) У Намджуна пожиттєвий абонемент на атракціон «Невгамовні емоційні гойдалки»)))
Ну мій лев)) ♥️♥️♥️ Але троє, то, звісно, трохи велика сім'я)
Ольха Елдер, хтозна, можливо, саме тому вони не сімʼя... поки що))))
Дякую♥️
Ля Намджун
Майже.
Неба Крайчик, ага, лишає місце для маневру)
Дякую❤️
❤️❤️❤️❤️❤️
Люмен Белл, дякую, дуже❤️
То знайдуть баланс утрьох? )
Лана Жулінська, якщо про тих, про кого питали, то дров наламають точно))
❤️❤️❤️
Тетяна Степанкевич, дякую❤️
♥️♥️♥️
Morwenna Moon, Дякую❤️
О, стосунки втрьох то дійсно складно, потрібен ідеальний баланс❤️
Анна Лір, безумовно) але головний герой поки не знає, що в нього є чіт, якого немає в того, з ким він зараз а-ля радиться)
дякую❤️
Саме так,звісно)))
Стасія Мун, ✨❤️✨
Цікаво-цікаво...
Марія Залевська, ✨❤️✨
точно для друга. віимо-віримо ♥️
Мельська Наталі, пхахахаха) так-так, повіримо)
❤️❤️❤️
♥️♥️♥️✨
Ромул Шерідан, дякую❤️
♥♥♥
Олена Ранцева, дякую❤️
Репмон прям підганяє, іди читати швидко ахах
Джул, Оу, репмон!) одразу видно — людина в темі☺️
То він дивиться на Джейкея і офігіває з того, що той має намір утнути))))
❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати