Додано
10.05.26 09:42:47
Моя пантера з іншого світу. Нова глава+візуал♥️☺️
Моя пантера з іншого світу Наступна глава вже буде у нашому світі))) Приємного читання!))
— Я відкрию портал! Сили має вистачити! Тікай, моя квіточко! — Коллум підбіг до мене, гарячково шепочучи заклинання, його пальці іскрилися останніми краплями магії.
Я похитала звірячою головою, що не піду й кивнула в бік, даючи зрозуміти, щоб вони тікали зі мною.
— Ні, моєї сили вистачить лише на одну особу. Ми втечемо іншим способом. Не сперечайся, квіточко! — обурився Коллум.
— Йди! — прогарчав Нордан, заступаючи шлях леопарду. — З нами все буде добре. Обіцяю

Юлія Марченко
352
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥️♥️♥️
Соланж Седу, Дякую❤️
❤️❤️❤️
Morwenna Moon, Дякую❤️
Може в нас трохи перепочити вдасться)
Олена Родан, Це точно)))
О біжу читати❤️
Уляна, Дякую)) ❤️
Нарешті до найцікавішого йде справа)
Очерет, Та трошки буде, але бійками те вже не назвеш)) В нашому світі спокійніше)) А потім в кінці жорсткіше, тільки ще не написала XD)))
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую❤️
Файно! ❤️✨❤️
Містер Чілл, Дякую✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати