Додано
05.05.26 22:24:23
Дуже цікаво, але нічого не зрозуміло…
"У повітрі Об’єднаного Королівства занадто багато запаху квітів і чужої впевненості. Після вічних туманів Евермору це світло ріже очі.
Ми тут не для того, щоб милуватися краєвидами чи снідати в замку. Наше прізвище- це не просто звук, а борг, який час повернути. Кажуть, порядок тримається на законі, але справжня сила завжди тече в крові.
Двері відчинені. Ми вже всередині" - Ґреґ Вінчестер.
Перший спойлер завтра.
Перший спойлер завтра.
НОВА ТИША ЧИТАТИ ТУТ!
Okej
73
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
❣️Друзі, не пропустіть❣️ Знижка на книгу За власним (не)бажанням буде тільки до півночі. — Що ти там бачиш? — вирвалося в мене пискляво, майже благально. Він не відповів, тільки через поштовх підняв очі і зазирнув
Елевонда. Я зараз про Мадагаскар як країну з магічного світу Аві, а не з нашої реальності. А взагалі у цьому розділі буде вкрай цікаве зіткнення персонажів. Бо як виявилося усі троє знайомі з іншою моєю героїнею, а одна
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати