Куди я зникла… і що взагалі відбувається

Хай.

Якщо вам здається, що я останнім часом стала менш активною тут — вам не здається.

Я справді трохи “випала” з блогів, коментарів і всього цього веселого двіжу на Букнеті.

Але причина максимально проста (і трохи небезпечна):

Я пишу книгу.

І не просто “щось там іноді відкрила файл”. А прям занурилась. З головою. З нервами. З моментами “о, це геніально” і через 5 хвилин “що я взагалі написала?” 

Тому зараз весь мій фокус — на історії. На сценах, діалогах, емоціях, які хочеться зробити живими, справжніми і такими, щоб ви потім сиділи і думали:

“ну все… ще одну главу і точно спати” (ага, звісно)

Через це я рідше з’являюсь тут із блогами. Не тому що зникла. А тому що зараз я там — всередині історії.

І чесно?

Мені дуже хочеться якнайшвидше повернутись сюди вже з новими розділами, новими поворотами і тими самими моментами, від яких “ой… це було боляче, але ще хочу”.

Тож я нікуди не поділась. Я просто зараз трохи… в іншому світі. Але скоро повернусь (^.^)

Питання: Є ідеї яка історія буде цього разу? Цікаво почитати ваші варіанти.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
05.05.2026, 20:25:08

Цікаво) Розумію вас – сама зараз у схожій ситуації)

Показати 2 відповіді
Дана Новак
06.05.2026, 08:09:37

РОбін, Дякую, навзаєм!✨

avatar
Ромул Шерідан
05.05.2026, 20:22:05

Про що це буде — передбачити важко))

РОбін
06.05.2026, 04:27:43

Ромул Шерідан, От і я про це ж.
План був… але персонажі мають іншу думку.

Інші блоги
Обговорення
Дорогі читачі! Я от думаю, може якоїсь перчинки додати до сюжету, як от ви вважаєте? Варто? Що скажите? Більш гостріший сюжет? Більше емоцій... Вам подобаються гостросюжетні історії? Я можу такої гостроти додати, що ніхто
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше