Додано
03.05.26 20:55:43
Останні слова, які хотіла Вам сказати..
Привіт, мої любі!❤️
Не знаю, чи ви мене забули, але про вас я точно не забула. Я вирішила покинути букнет. Наразі я себе не бачу тут. Але впевнена у тому, що вийду у зовсім іншому форматі, на який потрібно багато часу - подати історію у видавництво.
Та для початку хотіла у вас спитати перед тим як я видалю ще раз свою книгу.
"Як Ви? Розкажіть те, що Вас турбує, або ж те, що Вас зараз цікавить."
P. S. Якщо хочете поділитися.
Я розумію, що вже в котрий раз йду, але ніяк не вийду з платформи. Та є якесь всередині відчуття, що варто йти. Не назавжди, але не повернуся сюди. Хіба, що вийду на зв'язок онлайн.
Сподіваюся Ви мене знайдете, або ж я Вас. Побачимо хто кого.. :)
І насамперед хочу сказати:
Я вірю у Вас! Я бачила кожного, і кожну авторку, але звичайно не прям усіх. Та зате я відчула від Вас усіх таку прекрасну ауру, яка надихає, підтримує і так далі. Ви неймовірні. Я не засмучуюся, що йду звідси, бо знаю Ви кращі. Ви ще покажете свої твори всьому світу. Вони будуть шалено закохані у Вас.
Обіймаю кожного, і кожну!❤️
Не втрачайте іскру в серці!❤️ Не втрачайте себе! ❤️
Я знаю, що у Вас вийде, якщо Ви вірите у себе, то Ви зробите все можливе, аби покорити вершину із наповненням у серці.❤️
До скорої зустрічі!❤️
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
У новому розділі «Тіні великих помилок» Каліда ступає на територію, де пам’ять стає небезпечнішою за ворожу сталь. Це не просто підземна фортеця. Це гробниця амбіцій, де кожен коридор зберігає відлуння великих
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
Дорогі читачі, важлива ваша думка: Спочатку Марійка зустрічалася із Адамом Потім із Андрієм Та поки Андрій в США, Адам хоче повернути її… Кого вона обере, як ви вважаєте, кого їй краще обрати? Підступного
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТвої слова дуже відгукуються в серці... ❤️ Шкода, що ти йдеш із платформи, але я щиро тішуся твоєму бажанню підкорювати нові вершини. Ти неймовірна авторка, і я впевнена, що видавництво — це лише початок великого майбутнього для твоїх творів. Не втрачай свою іскру, і нехай все задумане здійсниться! До зустрічі в онлайні! ✨
Ася Рей, Дякую за теплі слова!❤️
Сподіваюся, Ви обов'язково повернетесь ❣️✨
Ромул Шерідан, Не сюди це точно. Але я вдячна кожному ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати