Потрібна порада щодо обкладинок!

Доброго вечора, спільното!

Учора отримав несподіваний подарунок - моя бета-рідерка надіслала обкладинки до моєї трилогії. Навіть не знаю, в кого вийшли краще - в неї, чи в дизайнерки. Які Вам більше до вподоби?

1. 

2.

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Бор
01.05.2026, 18:52:35

Мені подобаються верхні, але тут ще грає роль те, де ви їх будете використовувати.
Я досліджувала теми обкладинок і точно можу сказати, що верхні три — для платформ(електр.книжок), а нижні три — для видавництва на папері)

Показати 8 відповідей

Надія Філіпська, Дякую!

avatar
Анастасія Коулд
01.05.2026, 21:23:46

Сама верхня

Анастасія Коулд, Дякую!

avatar
Містер Чілл
01.05.2026, 18:07:35

Перші три виглядають мені більш атмосферними)

Містер Чілл, ♥️♥️♥️

avatar
Олена Ранцева
01.05.2026, 20:13:43

Два і три))

Олена Ранцева, Дякую! ))

avatar
Кіт Анатолій
01.05.2026, 20:00:06

Друга просто розкішна ₊˚⊹♡ ᓚ₍ ^. .^₎

Кіт Анатолій, Дякую!

avatar
Інна Сидорчук
01.05.2026, 19:13:37

І ті і ті дуже гарні, але перші не підійдуть для друкованого видання, а от для Букнету саме то.

avatar
Лія Лореляйн
01.05.2026, 18:09:08

Ну, мені кращі верхні))

Лія Лореляйн, ♥️♥️♥️

avatar
Агнія Бурне
01.05.2026, 18:16:15

Вони всі в тему такі як мають бути. Перша до першої книги – віє ще якоюсь дитячою наївністю, друга до другої – вже більш наелектризована, видно що герой підріс і третя до третьої – логічно завершає арку пригод героя під час його дорослішання (ну це я так собі придумала відповідно до візуалу)

Агнія Бурне, Згоден. Може зробити обкладинку і суперобкладинку? ))

avatar
Ulyana Summers
01.05.2026, 18:34:08

Мені усі подобаються

Ulyana Summers, ♥️♥️♥️

avatar
Марк Лис
01.05.2026, 18:07:14

Мені нижні подобаються.
Лаконічно і мінімалістично.

На мій погляд, ось що-що, а обкладинка має бути у стилі мінімал

Показати 9 відповідей
Марк Лис
01.05.2026, 18:36:54

Олексій Горбунов, Можу!
Тому я радий, що Ви нарешті розбанилися)

avatar
Белла Ісфрелла
01.05.2026, 18:16:01

Тут складно обрати. Перші варіанти виглядають більше у стилі букнету, а нижчі оригінальніші)

Белла Ісфрелла, Ого, у Вас дуже гострий погляд)

Дивлячись який у вас твір. В першому варіанту більш зрозуміло, що є герої, є динаміка розвитку подій по книгам. А де просто руки - не зрозуміло про що там взагалі.
Тому краще верхні. Та ви самі обирайте. Ви ж знаєте краще про зміст.

Показати 3 відповіді

Анастасія Коваленко, Я вдячний за такий розгорнутий відгук) Дякую, що поділилися враженням)

Інші блоги
Новинка ✨золотої фантазії✨
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Перша двадцятка))
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Старт передплати на "Маму за контрактом"!
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше