Додано
01.05.26 18:04:52
Потрібна порада щодо обкладинок!
Доброго вечора, спільното!
Учора отримав несподіваний подарунок - моя бета-рідерка надіслала обкладинки до моєї трилогії. Навіть не знаю, в кого вийшли краще - в неї, чи в дизайнерки. Які Вам більше до вподоби?
1.

2.
Олексій Горбунов
149
відслідковують
Інші блоги
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені подобаються верхні, але тут ще грає роль те, де ви їх будете використовувати.
Я досліджувала теми обкладинок і точно можу сказати, що верхні три — для платформ(електр.книжок), а нижні три — для видавництва на папері)
Надія Філіпська, Дякую!
Сама верхня
Анастасія Коулд, Дякую!
Перші три виглядають мені більш атмосферними)
Містер Чілл, ♥️♥️♥️
Два і три))
Олена Ранцева, Дякую! ))
Друга просто розкішна ₊˚⊹♡ ᓚ₍ ^. .^₎
Кіт Анатолій, Дякую!
І ті і ті дуже гарні, але перші не підійдуть для друкованого видання, а от для Букнету саме то.
Ну, мені кращі верхні))
Лія Лореляйн, ♥️♥️♥️
Вони всі в тему такі як мають бути. Перша до першої книги – віє ще якоюсь дитячою наївністю, друга до другої – вже більш наелектризована, видно що герой підріс і третя до третьої – логічно завершає арку пригод героя під час його дорослішання (ну це я так собі придумала відповідно до візуалу)
Агнія Бурне, Згоден. Може зробити обкладинку і суперобкладинку? ))
Мені усі подобаються
Ulyana Summers, ♥️♥️♥️
Мені нижні подобаються.
Лаконічно і мінімалістично.
На мій погляд, ось що-що, а обкладинка має бути у стилі мінімал
Олексій Горбунов, Можу!
Тому я радий, що Ви нарешті розбанилися)
Тут складно обрати. Перші варіанти виглядають більше у стилі букнету, а нижчі оригінальніші)
Белла Ісфрелла, Ого, у Вас дуже гострий погляд)
Дивлячись який у вас твір. В першому варіанту більш зрозуміло, що є герої, є динаміка розвитку подій по книгам. А де просто руки - не зрозуміло про що там взагалі.
Тому краще верхні. Та ви самі обирайте. Ви ж знаєте краще про зміст.
Анастасія Коваленко, Я вдячний за такий розгорнутий відгук) Дякую, що поділилися враженням)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати