❣️завершення книги й новинка❣️

Привітики☺️❤️

Мої любі, книга  Залежність Ворона завершена)) Якщо ви встигли придбати її в передплаті, то ласкаво прошу до читання❤️ Якщо ж ні, то доведеться зачекати модерації, оскільки нині книга відображається фрагментом для ознайомлення.

Хочу подякувати усім хто коментував, підтримував, читав і лишав свої серденька для Ворона))) Я дуже ціную це, тож ДЯКУЮ❤️❤️❤️ Ви — найкращі читачі❣️❤️❣️

І хочу запросити вас до новинки Приз для Корсо☺️

Анотація:

Корсо — безжальний бос угруповання «Пекельні Пси», людина, яка звикла вигравати все: гроші, владу… і людей.

Дівчина, якою він одержимий, стала призом у покері й тепер змушена жити в його будинку.

Він дає їй місяць: або вона стане його… або піде, не піддавшись спокусі.

Вона — невинна й вперта, він — одержимий і звик ламати чужу волю. Та з кожним днем щось змінюється: у ній прокидається сила, а в ньому — почуття, яких він не планував.

Що чекає на них у майбутньому? І чи є воно в них?

 

Дякую вам за постійну підтримку❤️

Мирного неба всім нам❣️❤️❣️

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Кі Цуне
01.05.2026, 23:34:13

♥️♥️♥️

avatar
Оксана Павелко
01.05.2026, 09:41:53

❣️✨❣️✨❣️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:08:00

Оксана Павелко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Вікі Дрейк
01.05.2026, 09:41:37

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:07:51

Вікі Дрейк, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
01.05.2026, 09:31:13

Вітаю із завершенням книги і з класнючою новинкою! ❤️ ❤️ ❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:07:44

Лана Рей, Щиро дякую, люба, за постійну підтримку❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
01.05.2026, 08:51:58

Вітаю❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:07:27

Віккі Грант, Дякую☺️❤️

avatar
Ріна Март
01.05.2026, 08:43:07

Вітаю з новою історією, хай вона знайде якомога більше поціновувачів ❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:07:17

Ріна Март, Щиро дякую за побажання та привітання☺️❤️

avatar
Кора Лайт
01.05.2026, 08:36:04

Вітаю тебе з новиночкою і бажаю щоб вона була дуже успішна\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:06:42

Кора Лайт, Щиро дякую, сонечко❤️❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
01.05.2026, 07:32:33

Вітаю з новиночкою❤️❤️❤️ Успіхів книзі і натхнення тобі❤️❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:06:28

Тея Калиновська, Щиро дякую, люба❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Леля Карпатська
01.05.2026, 06:29:01

Вітаю!❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:06:15

Леля Карпатська, Дякую☺️❤️

Вітаю з завершенням.❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:06:03

Анастасія Коваленко, Щиро дякую❤️❤️❤️

avatar
Аса Шель
01.05.2026, 01:32:04

Вітаю!!!

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:05:49

Аса Шель, Дякую☺️❤️

avatar
Яна Тарасевич
01.05.2026, 00:53:25

Вітаю✨️✨️✨️
Нехай ця книга буде популярною серед читачів❣️❣️❣️ Автору терпіння, натхнення, шалених ідей!!!
Підписалася на вас у підтримку) Сподіваюся на взаємність❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:05:12

Яна Тарасевич, Щиро дякую☺️❤️

avatar
Ромул Шерідан
01.05.2026, 00:45:27

Вітаю з завершенням ❣️⚡

Анжеліка Горан
01.05.2026, 20:04:52

Ромул Шерідан, Дякую ☺️❣️

avatar
Ельфріде Ноар
01.05.2026, 00:24:55

Вітаю з новинкою, дуже інтригує ❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 00:38:33

Ельфріде Ноар, Дякую, приємно це чути❤️❤️❤️

avatar
Елія Еванс
01.05.2026, 00:22:46

Вітаю з новинкою❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
01.05.2026, 00:38:05

Елія Еванс, Щиро дякую ❤️❤️❤️

Інші блоги
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Катастрофа йде у передплату ❤️
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше