Відгук на "Криваве полотно" Ана Харві

Ана Харві "Криваве полотно"

❤️ Тропи: вороги/закохані, вимушена близькість, полонянка, морально сірий герой, він падає першим, темне минуле
⚠️ Тригери: викрадення, мафія, насильство, відверті сцени, травма

Цю книгу прочитала за два дні. Прочитала б за один або навіть за пів, якби мала більше вільного часу.

Зазвичай я надаю перевагу історіям, написаним від третьої особи. Ну, ви зрозуміли: він, вона, вони. Дана книга написана від першої особи, тобто від «я». Але такий стиль дуже пасує жанру, бо робить розповідь ще динамічнішою.

Книга з італійською пристрастю та дрібкою контролю.

Сюжет пропрацьований логічно, нічого зайвого. Герої вийшли живими і самобутніми. Були моменти, коли я посміхалася, відкривала рот від подиву і мружила очі від напруги.

Я не оцінюватиму правопис чи щось у цьому дусі. По-перше, я не вчителька; по-друге, як читач я приходжу за емоціями, а не на перевірку твору; а по-третє — у цій книзі все збалансовано до ідеалу. Вдячна автору за подаровані мені емоції.

Рекомендую більше жіночій аудиторії, тому що це все-таки романтік. Ця книга входить до збірки «Чорні первоцвіти». Наразі автор публікує нову книгу — «Чорнильне полотно».

З бібліотеки видаляти після прочитання не збираюся, залишу як щось тепле, щоб при нагоді повернутися. Спойлерити не буду: йдіть, читайте самі й отримуйте насолоду!

П.С. Коментар залишу і під книгою для просування автора.

Цьомки-бомки!❤️

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ана Харві
01.05.2026, 02:04:21

Ви навіть не уявляєте наскільки приємно отримати таку рекомендацію❤️ щиро вам вдячна✨ і дуже тішусь, що історія вам сподобалась❣️

Показати 3 відповіді
Агнія Бурне
01.05.2026, 12:09:01

Ана Харві, Пишіть, чекаю з нетерпінням. Нема нічого цікавішого в книгах, як бачити розвиток цікавих персонажів❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше