Додано
30.04.26 18:22:42
Нова ідея для книги, але не дуже хочеться.
Зараз пишу трилер, псих нуар, дарк роман. Одним словом щось із цього. І от все нічого.
Не будемо говорити про те, що я взагалі не бачила цю історію в такому жанрі, але вона сама туди зайшла.
І мені, в принципі, сподобалося писати такий жанр, але по правді кажучи, це дещо втомлює.
Так от, прийшла мені на сон грядущий нова ідея для нової книги в такому ж стилі чи жанрі. Але писати її поки що не дуже хочеться.
Хто пише в такому жанрі, ви берете перепочинок між ідеями на щось легше, чи ні?
Намагаюся вирішити, чи писати ще щось в такому жанрі, чи лишитися на ванількі?
Агнія Бурне
162
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків
Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОй, тут як піде)) мене іноді ідея захоплює так, що я поточну книгу ледве дописую..✨ але чому б і ні)) хтось он взагалі пише по декілька історій одночасно.. (я не з тої псіхучшкі пацієнт, але тим не менш)
Ана Харві, ні, два дарка одночасно, то занадто і для мене))
якшо ідея пришла на сон грядущий то треба піти й поспать
треба переспать с той ідейою, переспать з вдохновєнієм
переспіть з нею
переспіть з ним
тоді точно шось буде
Грудна Жаба, )))
в мене ваше імя асоціюєця з Агнія Барто
колись була така поетеса
Ми жартували так:
Хто, хто? - Агнія Барто)
Грудна Жаба, Насмішили)) я не знаю чому такий псевдонім обрала, якщо чесно. Не скажу що він мені подобається, але хай буде))
❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати