Халепа і мікро-спойлер

Ділюся з вами письменницьким горем. Вчора сів працювати над Міфами. І розумію, що одна з арок, які я накидую, дещо дивно виглядає. А саме: в арці є назва (НАЗВА) і текст (ароллоррпавп). Саме такий текст - ароллоррпавп. Виглядає так, що я якось не навмисно стер цілу арку. Що це було: божа кара, криві руки, баг Word - ми вже ніколи не дізнаємося. Танці з бубнами на кшталт відкочування до попередньо-збережених версій не допомогли... Настрій писати, звісно, вчора одразу ж зник. Сьогодні ось сподіваюся, що перепишу в щось трохи більш гідне, якщо вже доля так пожартувала...) 

А у вас бувало таке, що раптово стираєте цілі розділи?.. 

 

P.S: Ось вам мікро-спойлер до прийдешнього 2 тому Міфів. 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я колись ще давно зустрічався з такою проблемою у Ворді, але це були старі версії Ворда і вони були піратські)
І типу я зберігаю текст після змін, через день заходжу продовжити і афігіваю)
Як з цим боротися я не знаю, я тоді одразу перейшов на офіційну версію і забув про піратку. І поки що з цим більше не зустрічався.

Також таке поточнення: можливо таке, що спочатку ви працювали з пк, а потім з телефону? Можливо коли міняєте платформи, воно якось форматує і не правильно потмі розпізнає текст.

Василенко Сергій, Вітаю, Сергію) З описаними вами проблемами не стикався) Ворд в мене з активованим ліцензійним ключем, працюю виключно з ноута і жодних інших форматів, окрім .docx не юзаю)) Гадаю, то міг бути людський фактор на кшталт випадкового виділення розділу, а потім - пару раз клацнув по клавіатурі - і все замінило на абракадабру)

avatar
Джуні Салем
29.04.2026, 12:37:39

Співчуваю! Вчора мабуть по світу літав якийсь письменницький вірус, бо в мене теж були з книгою нереальні глюки. Розрулила тільки сьогодні і то собака та дочка ховалися в сусідній кімнаті про всяк випадок) А з текстом, я пишу зараз тільки в гугл доці, хоча і з ним були приколи, коли раптово втратила доступ до редагування. Тому краще за все зберігати і в ворді, і в гугл доці. Терпіння вам і хай темні сили обходять стороною!))

Джуні Салем, Дякую, пані Джуні)) Дійсно щось зірки на нас образилися, чи що...)) Просто от віднедавна почав вважати себе людиною, що марно параноїть та перестраховується, маючи копії на копії важливих документів. А тепер розумію, що параноя була права)))

Інші блоги
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше