Марафон "Від автора до автора" та "Казкова мить."

Вітаю! Нещодавно брала участь у 2 марафонах і ось які чудові книги я прочитала:
Марафон Казкова Мить:
1) Елевонда Евермонт-Елевидо - Пригоди Анджеліки і Аделі в країні Енстраґральт.
Хочу похвалити автора за гарні описи, природні діалоги та магічну атмосферу твору! Дуже сподобався кіт-анімаг, бо в мене також в одній із книг є кіт, який може розмовляти)
Цікаво, що ж далі буде з Анджелікою? Також помітила, що у цій книзі багато якихось рідкісних фентезі імен, тож стало цікаво: вони вигадані авторкою чи з якоїсь іноземної країни (як от Італія чи Іспанія) Дуже гарний і атмосферний твір!
2) Анна Лінн - Сваха під прикриттям.
Історія мимоволі викликає усмішку)
Книга написана по-домашньому, з гумором, з нотками чогось рідного й ностальгічного. Описи гарні, майстерні. Книга залишає післясмак легкості й радісної втіхи від прочитаного.
3) Очерет - Все, що забажаєте.
Зізнаюся, якось очікувала, що твір буде набагато більшим і від цього трохи сумно(
Але дуже сподобалася обкладинка цього твору, повелитель вийшов просто неймовірно харизматичний! Кінцівка неабияк насмішила! Я не очікувала такого)
Марафон "Від автора до автора"
1) Кайла Броді - Тернер - Стійкий до майбутнього.
Вже читала цю книгу на інщому марафоні, але із задоволенням перечитала ще раз. Головна героїня мені симпатизує; вона смілива, добра й розумна. Відчувається, що в неї дуже багате та насичене минуле. Описи гарні, чудово передають атмосферу твору, а сам всесвіт продуманий до деталей, до найменшої дрібнички. Бажаю книзі перемоги у конкурсі!
2) Ася Край - Сталь та полин.
Прочитала фентезі в рамках марафону. У книги дуже багатошаровий і гарно продуманий всесвіт, політичні відносини між країнами і характери героїв. Чимось нагадало наше сьогодення, тимчасове перемир'я росії з Україною і напад росії. Найбільше сподобалися саме діалоги, які прописані дуже жваво, дотепно й захоплюють своєю реалістичністю. Бажаю успіху книзі!
3) Анастасія Газе - Оберни.
Думаю, що з цього вийшов би чудовий серіал. Сюжет неймовірний, швидко затягує, цікаво, а що ж буде далі? Маленька дікчинка на початку викликає  багато співчуття і смутку. Дуже шкода таких, дітей чиї батьки постраждали внаслідок війни або інших лих. До речі, в мене також є книжка про вампірів Поклик Крові", тож якщо буде цікаво, то зазирайте)
Марафон "Взаємне читання за вподобаннями"
1) Уляна - Мій внутрішній демон - ідіот.
Мені дуже сподобалося! Діалоги чіткі, природні, жваві й кумедні, а сюжет дуже затягує! Знаєте, я просто обожнюю таких харизматичних лиходіїв як Каель! Дякую автору за чудовий твір!

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
MargFed
26.04.2026, 23:45:13

❣️❣️❣️

avatar
Лія Лореляйн
26.04.2026, 17:44:59

♥️♥️♥️

avatar
Ромул Шерідан
26.04.2026, 16:17:48

♥️♥️♥️

avatar
Іванна Роман
26.04.2026, 15:44:52

Дуже цікаво ❤️

avatar
Крісті Ко
26.04.2026, 15:40:37

❤️❤️❤️

Дякую Вам!
Успіхів та натхнення♥️

avatar
Ельфріде Ноар
26.04.2026, 15:04:46

♥️♥️♥️

avatar
Лана Сетман
26.04.2026, 14:47:49

♥️♥️♥️

avatar
Очерет
26.04.2026, 14:41:05

Дякую за згадку ☀️
Ну, я ж вже казав - продовження буде, бо вже прям всі, хто прочитав, запитували про це)) Закінчу поточну книгу, і там - будемо подивитись.

❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
26.04.2026, 14:20:29

❤️✨❤️

avatar
Оксана Павелко
26.04.2026, 14:14:58

❤️✨❤️✨❤️

avatar
Олена Ранцева
26.04.2026, 14:12:57

♥️♥️♥️

Інші блоги
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Анекдот про поліцію
Анекдот чи ні, але вже в котрому українському серіалі зустрічаю такий діалог Ми з поліції! Можна до вас зайти? А що,хіба в мене є вибір?
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Не очікували? А завершення передплати вже сьогодні
Вітаю, шановні читачі! Власне, головна новина - в темі допису :) Сьогодні для книги "Король без минулого" я опублікую планове оновлення плюс подвійне позачергове (нарешті повернувши цим давній борг ^_^). І на цьому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше