Спіймала гарне число❤

Несподівано спіймала кругленьке число переглядів на своїй книзі "Червоний"! Тож неймовірно вдячна усім, хто читає!

А я принагідно хочу нагадати, що:

❤Книга бере участь у конкурсі дарк романів, тож буду рада будь-якій підтримці!

❤Книга входить до неймовірно атмосферної збірки "Чорні первоцвіти" від прекрасної авторки Ольхи Елдер. Тож запрошую усіх ознайомитися і з іншими історіями за посиланням або за тегом "чорні первоцвіти".

❤Події книги відбуваються в одному світі з книгою "У темряви сірі очі", головним героєм якої є Максим Романов. Тож якщо вам сподобався цей персонаж, тепер ви знаєте, де його шукати)) А його історія ще темніша і напруженіша!

 

Якщо ви слідкуєте за тим, як розвиваються відносини Мирона і Тіни, то можете лишити в коментарях свої припущення про те, що станеться після їхнього першого поцілунку. Пропонуються такі варіанти:

1. Тіна все-таки погодиться на "ділову" пропозицію Мирона, що передбачає фізичну взаємодію без обов'язків.

2. Мирон змінить свою думку і запропонує Тіні щось більше.

3. Обидва робитимуть вигляд, що нічого не сталось і ніякого поцілунку не було.

 

Дякую усім за підтримку!❤

 

 

33 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Соловій
26.04.2026, 18:40:02

Круто! Вітаю!

Анна Лір
26.04.2026, 19:01:19

Оксана Соловій, Дуже дякую!♥️

avatar
Мрія Чарівна
26.04.2026, 12:16:20

Вітаю! ❤️❤️❤️

Анна Лір
26.04.2026, 12:18:50

Мрія Чарівна, Дуже дякую!❣️❤️❣️

Вітаю)))❤️❤️❤️

Анна Лір
26.04.2026, 12:16:22

Тетяна Степанкевич, Щиро дякую за підтримку!❣️❤️❣️

avatar
Ірина Саха
26.04.2026, 10:30:57

Вітаю◉⁠‿⁠◉

Анна Лір
26.04.2026, 11:24:31

Ірина Саха, Дякую ❣️❤️❣️

avatar
Кіт Анатолій
26.04.2026, 07:50:36

Вітаю ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

Анна Лір
26.04.2026, 08:33:24

Кіт Анатолій, Дякую!❤️❤️❤️

Вітаю з досягненням✨

Анна Лір
26.04.2026, 07:47:19

Василенко Сергій, Дякую ❤️

avatar
Ана Харві
26.04.2026, 01:54:47

Вітаю❤️✨

Анна Лір
26.04.2026, 07:47:10

Ана Харві, Дякую ❤️

avatar
Morwenna Moon
25.04.2026, 22:08:41

Вітаю! Чудова цифра, але три нулики ще треба ❤️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
26.04.2026, 01:34:12

Анна Лір, ❤️❤️❤️

avatar
Руслан Баркалов
26.04.2026, 01:05:00

Вітаю!

avatar
Тая Бровська
26.04.2026, 00:42:12

❤️❣️❤️❣️❤️

avatar
Ольха Елдер
25.04.2026, 23:43:02

Вітаю❤️❤️❤️

avatar
Люмен Белл
25.04.2026, 23:40:59

Вітаю❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
25.04.2026, 22:44:09

Прикольно) Я ті самі 2000 впіймати не встигла))

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
25.04.2026, 23:01:23

Анна Лір, ❤️❤️❤️

avatar
Ваня Павелко
25.04.2026, 22:48:54

Вітаю❤️⭐✨❣️

Анна Лір
25.04.2026, 22:52:04

Ваня Павелко, Дякую! ❤️

avatar
Лана Жулінська
25.04.2026, 22:47:46

Яке гарне число, хай збільшується ❤️
Я за задоволення, тому обираю 2 варіант )))

Анна Лір
25.04.2026, 22:51:55

Лана Жулінська, Дякую! Мені подобається хід ваших думок!❣️❤️❣️

Вітаю ❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:50:14

Анастасія Коваленко, Дякую ❤️

avatar
Мія Содо
25.04.2026, 22:40:25

Думаю, третій варіант

Показати 2 відповіді
Мія Содо
25.04.2026, 22:43:23

Анна Лір, ❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
25.04.2026, 22:40:22

Складно сказати, схоже, до того моменту ще не дочитала.
Але мені подобається і третій варіант. Люблю, коли роблять вигляд, ніби нічого не було, а там прям іскриться☺️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:42:12

Світлана Бонд, Дякую за відповідь! Справді це цікавий варіант для сюжету❤️ Але точно дізнаємось вже в понеділок)

avatar
Кі Цуне
25.04.2026, 22:29:08

❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:34:03

Кі Цуне, ❣️❤️❣️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
25.04.2026, 22:26:38

❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:33:57

Белла Ісфрелла, ❣️❤️❣️❤️

avatar
Крісті Ко
25.04.2026, 22:26:13

Вітаю! ❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:33:51

Крісті Ко, Дякую!❤️❣️❤️

avatar
Хельга Сонячна
25.04.2026, 22:25:35

Вітаю ❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:33:40

Хельга Сонячна, Дякую ❣️

avatar
Христина Вілем
25.04.2026, 22:22:36

Вітаю ❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:33:31

Христина Вілем, Дякую ❣️

avatar
Наталія Корж
25.04.2026, 22:22:31

Ооо, це фантастично! Вітаю!❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:33:23

Наталія Корж, Дуже дякую за підтримку!❤️❣️❤️

avatar
Марія Залевська
25.04.2026, 22:21:51

Дуже гарно! Вітаю!❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:33:04

Марія Залевська, Щиро вам дякую!❣️❤️❣️

avatar
Ольга Діденко
25.04.2026, 22:18:59

Вітаю!!!

Анна Лір
25.04.2026, 22:32:37

Ольга Діденко, Дякую!❤️

avatar
Анна Пономар
25.04.2026, 22:16:03

❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:17:51

Анна Пономар, ❤️❤️❤️

avatar
Стасія Мун
25.04.2026, 22:12:11

Гарне число))) Бажаю лише більше))

Анна Лір
25.04.2026, 22:14:09

Стасія Мун, Дуже дякую!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
25.04.2026, 22:09:40

Вітаю, нехай тільки примножується❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:11:48

Тея Калиновська, Щиро дякую!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Джулі Мун
25.04.2026, 22:08:40

Вау!)) ну дуже гарне!)) ❤️❤️❤️ Нехай буде ще більше!))

Анна Лір
25.04.2026, 22:11:00

Джулі Мун, Дуже дякую за підтримку!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Каріна Швецова
25.04.2026, 22:08:34

❤️❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:10:39

Каріна Швецова, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Мельська Наталі
25.04.2026, 22:08:02

❤️❤️❤️

Анна Лір
25.04.2026, 22:10:21

Мельська Наталі, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше