Додано
25.04.26 15:08:08
Нарешті продовження пригод Влада
Всім привіт.
До вашої уваги продовження книги На межі між світами.
Щен цікавіші розділи в продовженні цієї книги
А тим часом Вадим, який уже повернувся зі своєю опергрупою, знаходився у відділенні міліції. Він сів та замислився.
«Щось тут дуууже, дуууже не те. Та це ж якась містика. Чому він зовсім не змінився, а став ще кращим, ніж був? Як таке можливо?»
Це питання мучило Вадима, як і те, що Влада не взяли кулі.
Подумки він сказав: «Треба все це розповісти батькові та порадитись із ним. Не даремно науковці шастали по селу та щось винюхували, а ще до того дивного дому...»
Цей інтерес просто вижирав Вадима зсередини, і він зібрався та поїхав до батька.
Іван Павелко
232
відслідковують
Інші блоги
Сподіваюся, ця книга знайде свого читача. Підпишуся взаємно на всіх :) Нічна Угода
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Сонечки, привіт! Пропоную свою чудову та романтичну історію СКІЛЬКИ ВАЖИТЬ КОХАННЯ? зі знижкою! Протягом доби, книгу можна буде купити дешевше, ніж зазвичай. Неймовірний роман про щире кохання між красунею тренером
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти++?
Сергій Жвалюк, Щіро дякую друже за підтримку✌️
❤️❤️❤️
Тетяна Степанкевич, ❤️✍️❤️
❤️❤️❤️❤️
Оксана Дичка, ❤️❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Кі Цуне, ❤️❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Кайла Броді-Тернер, Дякую за підтримку❤️❤️❤️
Епізод з Іринкою мене вразив. В голові важко вкладалося б, якби сама про подібне не писала свій роман. І це, нажаль, іноді дійсно буває не лише у фантазії авторів. А Вадим мало отримав на горіхи, тож думаю Влад це згодом виправить))
Чудове провадження ☺️❤️❤️❤️❤️✨
Оксана Павелко, Так я старався, далі ще цікавіше, не буду росповідати, ти і так я редагуеш то читаеш, наступні розділи не аби які цікаві, щіро дякую тобі за допомогу, за такий класний коментар, сподіваюсь я тебе підбадьорю написати продовження Маринки, натхнення тобі у написанні нового шедевру, вдячних тобі читачів✌️❤️❤️❤️❤️☺️✍️
Ой, тут щось на цікавому)
Олена Ранцева, Так☺️ там дууже цікаво, дякую вам за коментар)
Бажаю успіху і багато читачів
Оксана Соловій, Дякую щіро, вам також дуууже багато вдячних читачів⭐✨⭐
Бажаю вам натхнення і відданих читачів!
Зодча Тіней, Щіро вам дякую, вам також вдячних читачів✨⭐✨
❤️❤️❤️
Ганна Літвін, Щіро дякую❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, Дякую ❤️❤️❤️
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати