"Тепер ти належиш мені" Книга в передплаті❤️

 

Привіт, мої любі! 

Хочу повідомити, що книга ТЕПЕР ТИ НАЛЕЖИШ МЕНІ надійшла в передплату. Щиро дякую усім, хто вже придбав книгу або ж планує це зробити. 

Також додам, що планую писати цикл про всіх трьох братів Вертинських. Ці чоловіки однаково сильні і кожен з них має старі травми з якими треба боротися. Звісно ж, робитимуть це вони не самі, а зі своїми другими половинками, яких для них обиратиме бабуся))) А може і ні))) 

Отже, поки що зупиняємось на історії Домініка та Аміни і слідкуємо за цією парою. Думаю, буде цікаво спостерігати за тим, як Аміна розтопить серце холоднокровного Домініка) 

 

Анотація 

– Я прийшла до свого батька, – кажу, намагаючись повернути собі голос і впевненість. – І, чесно кажучи, не розумію, хто ви такий і що тут робите.

– Немає сенсу говорити з твоїм батьком, – каже він спокійно, але в цьому спокої є щось, що змушує мене напружитися. – Краще одразу з нареченим.

Моє серце пропускає удар.

– Що?

– Ти ж погодилася вийти за мене, – додає він.

І в цю секунду пазл у моїй голові складається. Різко. Болісно. Невідворотно.

Домінік Вертинський. Ось він. Переді мною.

Я дивлюся на нього і відчуваю, як всередині щось повільно опускається вниз, бо тепер я розумію одну дуже просту річ.

Коли Діана називала його монстром… Вона просто забула уточнити одну деталь.

Він не просто монстр. Він – дуже красивий монстр.

ОНОВЛЕННЯ КНИГИ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ. ОПІВНОЧІ.

Спокійного дня♥️

Ваша Уляна Пас♥️

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ваня Павелко
26.04.2026, 08:18:43

❣️❣️❣️❣️

avatar
Eugene
25.04.2026, 22:37:00

❤️❤️❤️

avatar
Анна
25.04.2026, 19:04:29

Вітаю з передплатою)) Бажаю гарних продажів.

avatar
Іра
25.04.2026, 18:02:23

❤️❤️❤️

avatar
Tetyana
25.04.2026, 15:07:24

❤️❤️❤️інтригуюче)

avatar
Єва Сова
25.04.2026, 15:00:42

❤️❤️❤️

avatar
Соланж Седу
25.04.2026, 14:32:25

❤️❤️❤️

Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше