Додано
25.04.26 08:29:27
Мінуснути Гг в середині книги
Цікава думка як читачів, так і авторів.
Якщо головного героя/героїню романтичної історії прибрати в середині книги, назавжди!!! як би ви, як читачі відреагували?
А до авторів питання, чи часто ви застосовуєте такий прийом в своїх історіях?
Всі зазвичай звикли до happy end, але в житті ж так не завжди буває.
Що думаєте стосовно цього?
Агнія Бурне
162
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків
Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО! Я дещо пишу. Дійшла до моменту де варто когось було б вбити, але... Я прокручую варіанти і не знаю кого, чи варто на цьому етапі. Головних героїв - поки нізя, другорядні - думаю що за пару сцен глядач до них так сильно ще не прив'яжеться... І ти думаєш - цей сюжетний поворот потрібен! Але як його здійснити? Тож як автор я вас розумію.
Як читач, люблю коли таке викликає повний шок. І ти такий сидиш: Та нє... Та ну нє... Тільки не він! Та за що? Але як гарно! Проте тут діло смаку.
Агнія Бурне, Дякую, ще поки подумаю)))
Булоб не дуже цікаво✌️
Ваня Павелко, Вже всьо, герой мінуснувся майже за власною волею, але за допомогою мерзенного Мордехая. Вийшов майже спойлер, але дуже вдячна за вашу думку. Це скеровує сюжет моєї історії в потрібне русло.
Мені, до прикладу, подобається цей прийом, коли смерть гг викликає бурю емоцій, і потім це розкривається. Як любителька романів, де сюжет має бути побудований все ж таки на парі, смерть гг має розкривати іношого гг, мати сенс і відчуватись.
Щодо заміни, я б була дуже обережною, якби я вирішила замінити одного на другого.. якщо я, як читачка, закохалась вже в першого, мені потрібні явні причини забути його, і закохатись в другого з більшою силою, якщо мета, щоб друга пара "жила довго і щасливо", бо без цього може виникнути відчуття "ехх з першим було б краще, і вона просто погодилась на те, що було, щоб не відчувати самостність"
Ана Харві, Ой, я також обожнюю, коли сюжет не лінійний і не передбачуваний. Я і фільми такі люблю, не тільки книги. Гай Річі, до прикладу, вміє «прибирати» героїв в самих неочікуваних місцях. Але так, в своїй історії я вирішила героя замінити.
Нічого, Мартін ж зміг.
Анна Лінн, Не, ну я на Мартіна не претендую. Там інший рівень. Там масштаб і обємність.
Гадаю, це складно обіграти так, щоби не втратити читача) Якби я хотів так зробити, то витратив час на розвиток заміни. А можливо я би повернув ГГ наприкінці.
Олексій Горбунов, Дякую, пішла гострити перо (і сокиру)...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати