Фенікс не просить дозволу

Шкідливі звички. А у вас вони були? І я зараз зовсім не про "звички"
Мені захотілося написати сьогодні розділ у своїй книзі про шкідливі звички, але чомусь в мене асоціація зовсім не про звички. В мене йде асоціація з шкідливими людьми... 

Так багато хочеться написати і так важко щось почати доповнювати у свою книгу.

Дивно правда ? Мені дуже цікаво шановні автори, а у вас буває таке що в голові 1000 слів а надрукувати не можете жодного?

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ваня Павелко
25.04.2026, 18:34:43

Не те що буває а біжать один поперед одного, думки рояться хочеться і те і те написати, а вкінці
так нічого і не написав, або
заважає відкритисть, думаєш а як
сприймуть все це що напишу, а
заєте не думайте пишіть в потоці,
що лізе до голови те і пишіть, потім
розберемось, головне не тримайте
в собі, хай щастить❤️✌️✍️

Показати 3 відповіді
Іванна Роман
26.04.2026, 15:44:41

Ваня Павелко, ❤️

avatar
Лєна Міле
24.04.2026, 21:39:21

Треба тільки почати, і клубочок розмотається)))

Іванна Роман
24.04.2026, 22:11:47

Лєна Міле, Дякую за пораду, я спробую ❤️

avatar
Ромул Шерідан
24.04.2026, 21:33:08

Дуже буває))

Іванна Роман
24.04.2026, 22:11:34

Ромул Шерідан, ❤️

avatar
Оксана Павелко
24.04.2026, 20:38:18

❣️❣️❣️

Іванна Роман
24.04.2026, 22:11:24

Оксана Павелко, ❤️

avatar
Крісті Ко
24.04.2026, 20:26:54

❤️❤️❤️

Іванна Роман
24.04.2026, 22:11:19

Крісті Ко, ❤️

avatar
Олена Ранцева
24.04.2026, 20:14:01

Значить те, що ви хочете написати, вам болить і ще не готово на папір іти...

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
24.04.2026, 20:19:33

Іванна Роман, Та у мене так само буває.

Інші блоги
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Той, хто залишився назавжди
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Моїй старшій доньці було десять, сину 8,молодшій 5
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше