Додано
24.04.26 20:11:09
Фенікс не просить дозволу
Шкідливі звички. А у вас вони були? І я зараз зовсім не про "звички"
Мені захотілося написати сьогодні розділ у своїй книзі про шкідливі звички, але чомусь в мене асоціація зовсім не про звички. В мене йде асоціація з шкідливими людьми...
Так багато хочеться написати і так важко щось почати доповнювати у свою книгу.
Дивно правда ? Мені дуже цікаво шановні автори, а у вас буває таке що в голові 1000 слів а надрукувати не можете жодного?
Іванна Роман
86
відслідковують
Інші блоги
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе те що буває а біжать один поперед одного, думки рояться хочеться і те і те написати, а вкінці
так нічого і не написав, або
заважає відкритисть, думаєш а як
сприймуть все це що напишу, а
заєте не думайте пишіть в потоці,
що лізе до голови те і пишіть, потім
розберемось, головне не тримайте
в собі, хай щастить❤️✌️✍️
Ваня Павелко, ❤️
Треба тільки почати, і клубочок розмотається)))
Лєна Міле, Дякую за пораду, я спробую ❤️
Дуже буває))
Ромул Шерідан, ❤️
❣️❣️❣️
Оксана Павелко, ❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️
Значить те, що ви хочете написати, вам болить і ще не готово на папір іти...
Іванна Роман, Та у мене так само буває.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати