Про що мовчать Капітани?

Всім привіт. Ми з вами звикли бачити Романа, Павла, Лесю, Ясю та їх друзів у світлі софітів, футбольних перемог та затишних посиденьок у кав'ярнях. Але сьогодні я хочу поставити вам запитання, яке вже довгий час не дає мені спокою:

Ви колись замислювалися, що сталося з ними того самого ранку, коли небо над країною здригнулося вперше?

Коли футбольний м’яч став просто шкіряною сферою в кутку порожньої квартири, а капітанська пов’язка поступилася місцем шеврону. Коли «гра» для всіх нас зупинилася, і почалося інше, справжнє і болюче життя.

У моєму столі вже давно живе рукопис, який я боялася відкривати навіть для самої себе. Я назвала його «Поза грою».

Це історія про те, як наші «Капітани» вперше за все життя стали справжньою командою не на траві стадіону, а в черзі перед залізними воротами військкомату.

  • Про те, як Павло переступив через гордість заради одного вирішального дзвінка в охоплений вогнем Харків.

  • Про те, як Яся та Максиміліан зшивали тил із уламків своїх розбитих мрій.

  • Про те, як Настя прийняла допомогу від ворога з минулого, щоб врятувати тих, хто дорожчий за життя.

  • Про те, як Роман востаннє озирнувся на м’яч і зачинив двері в те життя, куди вже немає вороття.

Це не просто книга про війну. Я не буду детально описувати події на передовій чи стратегії боїв. Моя увага — на іншому. Це книга про те, що справжнє кохання та відданість не зникають під звуки сирен — вони стають міцнішими за сталь. Це про те, як змінюються наші душі, коли звичний світ руйнується

Я знаю, багато хто з вас приходить до моїх книг за розрадою. І я обіцяю: «Поза грою» — це не про відчай. Це про ту саму іскру, яка змушує нас жартувати навіть у бліндажах і кохати так, ніби завтра не існує.

Скажіть, ви готові побачити інший бік їхніх доль? Чи хочете ви дізнатися, як вони вистояли, коли на стадіоні назавжди згасло світло?

Ваша підтримка сьогодні вирішить, чи побачить ця історія світло. Чекаю на ваші думки в коментарях.»

А зараз пропоную приєднатись до читання двох перших книг "Моя вболівальниця" та "Офсайд почуттів".

Всім гарного дня. Бережіть себе і рідних.

 

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❤️❤️❤️

Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️

♥️♥️♥️

Катерина Винокурова, ♥️♥️♥️

avatar
Нія Велесова
22.04.2026, 21:08:18

Якщо ви вірите своїм героям, думаю, і читачі повірять. Варто спробувати❤️

Нія Велесова, Спробую)

avatar
Белла Ісфрелла
22.04.2026, 17:59:33

❤️❤️❤️

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

avatar
Мельська Наталі
22.04.2026, 14:05:26

♥️♥️♥️

Мельська Наталі, ❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
22.04.2026, 13:40:05

Злободенна, звісно, тема, але тішить, що в ній передбачені життєствердні мотиви.
Пишіть! Якщо ви готові поділитися такою, досить інтимною роботою, значить світ готовий її побачити❤️

Delulu Fabii, Думаю, що в будь-якій такій історії повинно бути хоча б щось хороше. Дякую за вашу думку ❤️

avatar
Неба Крайчик
22.04.2026, 13:37:56

Це життя, яким би воно не було. Вирішувати вам

Неба Крайчик, Це точно. Дякую за вашу думку.

avatar
Ромул Шерідан
22.04.2026, 13:32:29

Обов'язково опублікуйте цю історію. Без це є саме історія. Актуальна.

Ромул Шерідан, Тепер впевнена, що опублікую, бо було відчуття, що вона зараз не на часі.

avatar
Крісті Ко
22.04.2026, 12:30:58

❣️❣️❣️

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
22.04.2026, 11:38:42

Мені здається, це буде дуже цікава та актуальна книга!

Morwenna Moon, Мені теж так здається, але хотілось почути вашої думки.

avatar
Лана Рей
22.04.2026, 11:04:20

❤️❤️❤️❤️

Лана Рей, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
22.04.2026, 10:33:03

❤️❤️❤️

Олена Ранцева, ❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
22.04.2026, 10:28:54

Чудово буде якщо хоч хтось напише про наші реалії сьогодення... цікаво як ваші герої в такому живуть.

Ганна Літвін, Дякую за вашу думку)

avatar
Ольха Елдер
22.04.2026, 10:27:40

Погоджусь із тим, що автори краще бачать яку частину історії розкрити. Читачі можуть лише слідувати ❣️❣️❣️

Ольха Елдер, Дякую за вашу думку ❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
22.04.2026, 10:05:52

❤️❤️❤️

Христина Вілем, ❤️❤️❤️

Ви авторка, Вам вирішувати ❤️
Як читачка, люблю, коли у героїв глибокий бекграунд, але не затягнутий ❤️
Якщо це працює на сюжет і розуміння мотивації - це воно ❤️

Джул, Дякую за вашу думку ❤️

avatar
Кіт Анатолій
22.04.2026, 09:55:49

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Граємо на Козу (початок о 00:00)
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше