Додано
21.04.26 13:10:53
Поговоримо про атмосферу книги?
Привіт, любі ❤️
Давайте трохи поговоримо про атмосферу книг. Я обожнюю коли в книзі є детальні описи, бо саме вони створюють атмосферу історії. Але нещодавно побачила відео, де дівчина говорила про те, що ненавидить довгі описи середовища і т.п. Я розумію, що в кожного різний смак і це цілком нормально :) Тому мені стало цікаво чи важливі для вас такі атмосферні описи деталей? Чи ви любите коли діалогів у книзі більше? Чи краще коли 50/50 і того, і того?
Також, хочу показати вам трохи атмосфери мого роману ""ЗІГРАЄМО В КОХАННЯ?"" ❤️

Я нарешті створила щось подібне до візуалу :)
ОБІЙМАЮ ВАС ❤️
Кетрін Сі
563
відслідковують
Інші блоги
Вітаю любі друзі! Два дракони повертаються! Продовжується публікування історії Раєля та Ліріель в книзі " Помінятись місцями не було в планах" а також незмінніх супутників цих героїв, великого, чорного, суворого
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Привіт. Якщо ви тут — значить, вас, як і мене колись, зачепила одна проста думка. Уявіть людину, чия робота — перекладати чужі слова. Точно, дослівно, без себе. А тепер уявіть мить, коли від того, яке саме слово вона обере,
Долучаюся до можливості подарувати Букнету ще одну історію про літо, море та кохання. Вона давно «пилилася» в моїх папках. Зараз перечитую розділи, трошки їх причесую і думаю, що вона ідеально підійде. Нині, коли
21 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтиатмосфера і воздух потрібно описувать в книгі
я воздух стараюсь описувать і атмосферу
діалоги без атмосфери, як атмосфера без воздуха.
все должно буть
Грудна Жаба, Точно :)
Книга цікава
Asmr Tiii, Дякую ❤️
Я гадаю, що описи мають місце бути, але в динаміці з персонажами. Не просто светр з оленями, а улюблений светр з оленями, який пошила мама/кохана/коханий (як плаский приклад).
Олексій Горбунов, Згодна ;)
♥️♥️♥️
Кі Цуне, ❤️❤️❤️
Деталі люблю, але коли вони значущі, а не просто перелік)
Кетрін Сі, Так!)
Крута атмосфера ❤️
Ганна Літвін, Дякую ❤️
Довгі окремі описи -- нудні. Місцевість треба інтегрувати в історію. Найкраще коли герої взаємодіють з оточенням, тоді немає описів, але атмосфера та картинка стають живою частиною світу, а не просто перервою на три сторінки деталізації інтер'єру, погоди та страв
Веремія Ворон, ❤️❤️❤️
Для мене атмосфера книги з оцими відсотками описів чи діалогів - створюється лише в постійної динаміці. Десь повільно, описи, а де є напруження трохи рвано та швидко. Коротко. Бо якось буває, що йде дуель чи там битва, а в тексті там ще купа описів що воно таке в руці, звідки взялося, як кувалося, що хто думав, коли робив, та що думали ті, хто стояв поруч... Не дуже якось. Або діалоги - я дуже полюбляю їх, але ж, потрібно розуміти хто що каже! Якщо йде суцільними реченнями без опису, бодай коротенького, то яка там атмосфера? Тому, гадаю, все залежить від конкретної сцени.
Але є свідома деталізація. Все різні, тому для когось опис - це надмірна інформація для його уяви, а комусь, навпаки, дозволяє створювати цілісну та гарну картинку. Як тут відміряти?)
Вадим Сухобрус, Так, все дуже залежить від сцени :) Важко виміряти
Складно сказати... Мабуть, трохи більше все ж люблю діалоги. А описи - короткі, але влучні))
Хоча колись любив детальні описи (і в своїх текстах теж), і мені часто писали, що їх забагато)) А потім все змінилось - і дехто з читачів казав, що можна було б і побільше розкрити світ і т.д. Тут не вгадаєш))
Очерет, Так, кожному своє :) Тому тут не вгадаєш
❤️❤️❤️
Ольха Елдер, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Христина Вілем, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
Мені більше 50/50❤️
Віккі Грант, ❤️❤️❤️
Мені особисто подобається баланс між описом і діалогами, але в процентному співвідношенні це важко виміряти, дуже залежить від конкретної сцени♥️♥️♥️
Анна Лір, Згодна :)
Мабуть, правильною відповіддю буде 50/50, але іноді автори так вдало роблять опис, що повністю відчувається та передається атмосфера місця чи події)
Ларія Ковальська, Так, автори ідеально вміють тримати цей баланс, щоб було цікаво читати ❤️
Мені наче треба у всьому триматися золотої середини. Самі діалоги - це теж нудно.
Morwenna Moon, Суцільні діалоги трохи можуть бути не зрозумілі й погано розкрити героїв :)
Я люблю описи й не розумію, чому їх уникають у книгах. Я розумію, що таке зайві описи — вони навіть у Кінга трапляються, — але якщо занурюєшся у фантастичний світ, майбутнє, минуле чи іншу країну, звісно, хочеться дізнатися, чим усі ці світи відрізняються від мого часу, міста чи країни. Врешті-решт, ніхто ж не заважає пропускати їх, якщо комусь вони нецікаві.
Лексін Маршал, Ми з Вами в одній команді :) Опис важливі для занурення і розуміння ❤️
Сама люблю читати більше діалогів. А коли пишу, виходить досить багато описів. Тож починаю правити. Де можна встромляю хоч одну репліку, щоб трішки розбавити суцільний текст.
Олена Родан, Іноді важко знайти баланс :( Також помічала таке за собою
❤️❤️❤️
Арміна Арлей, ❤️❤️❤️
Мені подобається баланс)
Олена Ранцева, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Леля Карпатська, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати