Ідеї

Буквально недавно щось до мене прийшло натхнення, я взяла блокнот та почала писати сюжет до Поштового підземелля, спочатку головний герой мав бути Ханма (з аніме Токійські месники) проте я різко передумала назвавши його Ел Рей, мені здається це досить стильно, єдине що залишу від Ханми Шуджі - це його характер, манери та прагнення до веселощів, додам ще дещо до його улюблених занять; також в нього буде друг звісно ж, і я прям дуже хочу прописати характер Арміна Арлерта, от не знаю чому. А потім я прописала про один світ, та про інший, написала точно сторінки 3, а потім ще щось собі придумала і повернулася до блокнота, записала, але я не могла заспокоїтися в той вечір і придумала вже кінець книги, він буде неочікуваний та логічний, мені залишилося прописати персонажів, досі вагаюся на рахунок двох з них, чи робити їх старими, чи просто зрілими, бо по логіці вони б мали бути старими людьми (не ейджизм якщо що)

 Там буде футуризм, алхімія (щоправда, вона буде змішана з технічними магічними техніками по типу матриці та кодів)  війна, кіборги; про те, що одні хочуть одного, а інші іншого, хтось сильний духом та залишиться собою, а хтось піде по течії системи яку їм нав'язали, я коли думаю про таке майбутнє яке ми бачили у фільмах і яке я опишу трохи у своїй книзі - стає моторошно, особисто я не хотіла б стати кіборгом чи напівкіборгом лише тому, що це полегшить моє життя та я "еволюціоную" на думку когось там, та стану частиною незрозумілого мені майбутнього,  хочу бути собою, тобто людиною, в книзі покажу саме думки тих, хто став залізним в "Верхньому світі" де роботи бачать сонце, море, тепле повітря, але їм цього непотрібно, і саме ця думка дуже сумна як для людей які живуть там, у "Поштовому підземеллі".

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Сандра Мурмайт
20.04.2026, 21:08:02

Бажаю вам натхнення))
Світ обіцяє бути дуже цікавим, а головний герой так взагалі)))
це точно обіцяє бути веселим

Evie Ackerman
20.04.2026, 21:47:19

Сандра Мурмайт, Дякую) надіюсь передам його характер)

avatar
Ulyana Summers
20.04.2026, 21:13:37

Дякую що зі мною особисто поділилась, я буду чекати твою нову книгу ❤️

Evie Ackerman
20.04.2026, 21:46:55

Ulyana Summers, гиии, та пишу буквально свої несостиковки, ох же цей фонтан...

avatar
Кіт Анатолій
20.04.2026, 21:28:30

Бажаю наснаги втілити ідею в життя ❤️

Evie Ackerman
20.04.2026, 21:45:53

Кіт Анатолій, дякую)

avatar
Вень Чжулун
20.04.2026, 21:35:45

круто)

Evie Ackerman
20.04.2026, 21:45:40

Вень Чжулун, дякую

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше