Додано
20.04.26 10:14:04
Код Всесвіту - Віднайти Себе.
Завершив на вихідних публікацію свого твору "Віднайти себе" в рамках конкурсу фантастичних романів.
Чи вдалося в першій частині однойменного циклу відповісти на всі виклики, які постали перед героєм? Чи справді він готовий до боротьби? Чи зможе зберегти ясність розуму перед викликами чужого світу? І найголовніше - чи існує шанс на порятунок?
Думаю, частково - так :)
Переглядаючи коментарі читачів, бачу, що історія багатьом сподобалася. Хоча не всім - і це цілком нормально. У кожного свої вподобання.
Насамперед хочу подякувати всім, хто стежив за пригодами Руслана. Окремо - тим активним коментаторам, які справді підштовхували мене вперед і не давали впадати в прокрастинацію.
Аня Осадчук
Оксана Павелко
Ромул Шерідан
Ну і як обіціяв друга частина в процесі і згодом ви всі зможете дізнатися про подальшу долю Русалан та Русландії :)
https://www.youtube.com/shorts/51sawfsd88w
Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНасправді мені недуже сподобалось але це було на початку книги, а потім як затягнуло .. тепер теж чекаю другу книгу))
Натхнення Вам!
Наталья Глушенко, Дякую. :)
Дякую вам за першу книгу,чекаю на продовження.
Оксана Куринная, Дякую, працюю.
Вітаю з завершенням ❤️✨ і дякую за те, що упомянули ☺️
Оксана Павелко, Дякую.☺️
Чекаю на продовження... Натхнення Вам!
Тетяна Мирончак, Дякую.
Вітаю з завершенням ❤️❤️❤️ Чекатиму на продовження пригод Руслана з нетерпінням ☺️
Рената Фенікс, Щиро дякую.
❤️❤️❤️
Дякую, чекатиму .♥️♥️♥️
Аня Осадчук, ✨
Вітаю з завершенням! І з нетерпінням чекаю на продовження. Нехай ця історія займе гідне переможне місце на конкурсі ✨
Ромул Шерідан, Щиро дякую.
Вітаю!
Олексій Горбунов, Дякую
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати