Код Всесвіту - Віднайти Себе.

Завершив на вихідних публікацію свого твору "Віднайти себе" в рамках конкурсу фантастичних романів.

Чи вдалося в першій частині однойменного циклу відповісти на всі виклики, які постали перед героєм? Чи справді він готовий до боротьби? Чи зможе зберегти ясність розуму перед викликами чужого світу? І найголовніше - чи існує шанс на порятунок?

Думаю, частково - так :)

Переглядаючи коментарі читачів, бачу, що історія багатьом сподобалася. Хоча не всім - і це цілком нормально. У кожного свої вподобання.

Насамперед хочу подякувати всім, хто стежив за пригодами Руслана. Окремо - тим активним коментаторам, які справді підштовхували мене вперед і не давали впадати в прокрастинацію. 

Аня Осадчук

Оксана Павелко

Ромул Шерідан

Ну і як обіціяв друга частина в процесі і згодом ви всі зможете дізнатися про подальшу долю Русалан та Русландії :)

 

https://www.youtube.com/shorts/51sawfsd88w

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Насправді мені недуже сподобалось але це було на початку книги, а потім як затягнуло .. тепер теж чекаю другу книгу))
Натхнення Вам!

Андре Буко
25.04.2026, 19:55:09

Наталья Глушенко, Дякую. :)

avatar
Оксана Куринная
24.04.2026, 17:51:26

Дякую вам за першу книгу,чекаю на продовження.

Андре Буко
24.04.2026, 20:06:23

Оксана Куринная, Дякую, працюю.

avatar
Оксана Павелко
24.04.2026, 11:18:03

Вітаю з завершенням ❤️✨ і дякую за те, що упомянули ☺️

Андре Буко
24.04.2026, 11:32:36

Оксана Павелко, Дякую.☺️

avatar
Тетяна Мирончак
20.04.2026, 19:55:58

Чекаю на продовження... Натхнення Вам!

Андре Буко
20.04.2026, 21:27:54

Тетяна Мирончак, Дякую.

avatar
Рената Фенікс
20.04.2026, 12:03:03

Вітаю з завершенням ❤️❤️❤️ Чекатиму на продовження пригод Руслана з нетерпінням ☺️

Андре Буко
20.04.2026, 12:31:37

Рената Фенікс, Щиро дякую.

avatar
Лія Лореляйн
20.04.2026, 11:46:28

❤️❤️❤️

avatar
Аня Осадчук
20.04.2026, 10:17:27

Дякую, чекатиму .♥️♥️♥️

Андре Буко
20.04.2026, 11:11:37

Аня Осадчук, ✨

avatar
Ромул Шерідан
20.04.2026, 10:38:31

Вітаю з завершенням! І з нетерпінням чекаю на продовження. Нехай ця історія займе гідне переможне місце на конкурсі ✨

Андре Буко
20.04.2026, 11:11:13

Ромул Шерідан, Щиро дякую.

Вітаю!

Андре Буко
20.04.2026, 11:11:04

Олексій Горбунов, Дякую

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше