Додано
18.04.26 13:51:13
Чому я пропала?
Любі мої друзі!
Вибачте, що так довго мене не було.
У мене навіть статус книги змінився на «повільно оновлюється».
Але в мене є виправдання — я здавала сесію з теорії мистецтва та мультимедіа. І тут уже можуть бути оплески, бо це предмети, які даються мені найважче, а я їх здала: теорію — на 81 бал, а мультимедіа — аж на 90!
Ну добре, досить мені хвалитися ?
Щодо книги — мені ще потрібно здати купу предметів, тому вона оновлюватиметься, але дуже рідко. Звичайно, поки все не здам. А потім я поверну свій темп або навіть прискорю його.
Філія Аденаве
36
відслідковують
Інші блоги
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Вона — втілення витонченого підступу, крижаної краси та абсолютної влади. Сім років тому саме вона зачинила пастку навколо Кларка, забравши його суть. І ось тепер, коли в місті назріває розкол, Евелін повертається, щоб
Всім привіт! Запрошую до нового розділу, роману "Танго для мажора". ✨✨✨ — Відійди! — І тобі привіт, міс Непокора. — фиркає з іронією він. — Невже далеко зібралася? — глузує він. — Якнайдалі від
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Хай стресія проходить успішно)
Вень Чжулун, Точно підмічено "стресія"))) Дякую❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
Вітаю)
Дієз Алго, Дякую)))
Сесії — то святе))
Ромул Шерідан, Ну тоді я, мабуть, атеїст)
Вітаю! ❤️
Morwenna Moon, ❤️❤️❤️
Ех, сесія, романтика. Вітаю Вас!
Олексій Горбунов, Ага, у мене з преподом така «романтика», що хоч плач.
Кул, вітаю)
Марк Лис, Дякую!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати