Чому я пропала?

Любі мої друзі!

Вибачте, що так довго мене не було.

У мене навіть статус книги змінився на «повільно оновлюється».

Але в мене є виправдання — я здавала сесію з теорії мистецтва та мультимедіа. І тут уже можуть бути оплески, бо це предмети, які даються мені найважче, а я їх здала: теорію — на 81 бал, а мультимедіа — аж на 90!

Ну добре, досить мені хвалитися ?

Щодо книги — мені ще потрібно здати купу предметів, тому вона оновлюватиметься, але дуже рідко. Звичайно, поки все не здам. А потім я поверну свій темп або навіть прискорю його.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вень Чжулун
18.04.2026, 15:59:49

Вітаю! Хай стресія проходить успішно)

Філія Аденаве
18.04.2026, 22:04:02

Вень Чжулун, Точно підмічено "стресія"))) Дякую❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
18.04.2026, 14:20:07

❤️❤️❤️

Філія Аденаве
18.04.2026, 22:01:15

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Дієз Алго
18.04.2026, 14:06:00

Вітаю)

Філія Аденаве
18.04.2026, 22:01:06

Дієз Алго, Дякую)))

avatar
Ромул Шерідан
18.04.2026, 14:05:29

Сесії — то святе))

Філія Аденаве
18.04.2026, 22:00:46

Ромул Шерідан, Ну тоді я, мабуть, атеїст)

avatar
Morwenna Moon
18.04.2026, 14:00:52

Вітаю! ❤️

Філія Аденаве
18.04.2026, 21:58:30

Morwenna Moon, ❤️❤️❤️

Ех, сесія, романтика. Вітаю Вас!

Філія Аденаве
18.04.2026, 21:58:15

Олексій Горбунов, Ага, у мене з преподом така «романтика», що хоч плач.

avatar
Марк Лис
18.04.2026, 13:52:00

Кул, вітаю)

Філія Аденаве
18.04.2026, 13:53:42

Марк Лис, Дякую!!!

Інші блоги
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Останній холостяк?
Ї́ї
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше