Додано
17.04.26 14:32:26
"Ніколи тебе не залишу" Книгу завершено❤️
Привіт, мої любі!
Книгу НІКОЛИ ТЕБЕ НЕ ЗАЛИШУ завершено. Це була не проста історія, довжиною у роки.
Здавалося б, життя закінчилось, а виявилось, що все тільки почалось.
Я хочу щиро подякувати усім за підтримку і сподіваюсь, що книга залишить у вас приємні враження.
Залишу тут шматочок епілогу)
Ми мовчки спостерігаємо за дітьми, за тим, як вони радіють кожному стрибку, кожному руху, і я ловлю себе на думці, що хочу запам’ятати цей момент до найменших деталей.
Бо саме з таких моментів і складається життя. Наше життя.
Я знаю, що ввечері ми повернемося додому, трохи втомлені, але задоволені, і вітальня знову наповниться світлом від телевізора, дитячим сміхом і тихими розмовами.
Мік обов’язково вляжеться поруч із малими, притиснеться до них, бо обожнює їх не менше, ніж ми, і вони разом дивитимуться свої улюблені мультики, час від часу коментуючи, сперечаючись, сміючись.
А ми з Данею будемо сидіти поруч. І, можливо, обговорювати, куди поїдемо наступного разу. Або просто мовчати, тримаючись за руки.
І я точно знаю одне – мені більше нічого не потрібно. Бо все, що має значення, вже поруч зі мною.

Спокійного дня♥️
Ваша Уляна Пас♥️
Уляна Пас
12768
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю із завершенням)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати