Ліалір - портрет персонажа

Вітаю, шановні читачі.

Я тут раптом згадала, що портрети Кейрана та Мев в блозі показувала, а Ліаліра - ще ні. Вирішила виправити цю прикру обставину.

Хто ще не читав книгу "Король без минулого", мабуть, і гадки не має, що то за персонаж. А дарма. Перша книга завершена, в другій вже понад 100 сторінок, і саме в другій ми з Ліаліром зустрічаємось... Тож, є що почитати))
А хто вже читає, але не підписаний на мій ТГ-канал - ось, тримайте його портрет ;)

Як на мене, достатньо одного погляду, щоб зрозуміти - непростий це хлопчик, ох, непростий...

Кому, як не вам, має бути відомо, що справедливість — явище ефемерне та вкрай залежне від особистих вподобань.
(с) Ліалір цу Міріат.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Рибак
17.04.2026, 08:54:20

Звісно непростий персонаж, але мені здається простих серед чаклунів апріорі бути не може. Вони в Імерелі просто не виживуть. Питання здається лише в тому наскільки діяльність відповідає його власним бажанням та наскільки примусова. А справедливість взагалі, нині рідкість , і річ досить суб'єктивна!

Показати 3 відповіді
Анні Флейм
17.04.2026, 13:32:03

Тетяна Рибак, Так, зворотнім боком фрази "стати чаклуном чи чаклункою може теоретично кожен" є те, що до кінця доживає добре, якщо 1-3% від тих, кого відправляють ризикнути... З технічних причин :-/

avatar
Лана Рей
17.04.2026, 09:54:44

❤️❤️❤️❤️

Анні Флейм
17.04.2026, 11:49:04

Лана Рей, ^_^

avatar
Очерет
17.04.2026, 02:48:51

Я колись любив казати: "рівності не існує". Об'єктивно хх))
Він міг би сказати - "справедливості не існує".
А в цілому, персонаж дуже нівроку))

Анні Флейм
17.04.2026, 11:47:22

Очерет, Він міг би сказати - "справедливості не існує".
Це - одне з цілком можливих тлумачень його слів))
Взагалі цікаво, як первісно персонаж-перепона та доволі підступний ворог для любовного інтересу героїні розкривається зі сторони, несподіваної навіть для автора :-D

avatar
Delulu Fabii
17.04.2026, 02:43:32

Справедливість буває різною. І для кожного вона своя. Комусь справедливість лише явище, яке залежить від ефемерних вподобань. А комусь — компроміс між власною принциповістю (або безпринципністю) та колективними домовленостями.

P.S. магнетичний персонаж ❤️.❤️

Анні Флейм
17.04.2026, 11:43:50

Delulu Fabii, "Справедливість буває різною. І для кожного вона своя."
Власне, про те й каже Ліалір. Що справедливість залежить від особистих вподобань)) А чим воні сформовані - це вже інша справа...
Дякую)

Інші блоги
Він силою привіз її в свій дім, а вона…
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше