Кінець чи новий початок?

Сьогодні я поставила останню крапку в історії, яка стала частиною мого життя на ці довгі місяці. Книга «Ворог мій» завершена.

Знаєте, кажуть, що письменники живуть два життя: одне — своє, а інше — разом зі своїми героями. І зараз мені неймовірно трепетно, радісно і водночас… трохи сумно. Це те особливе відчуття, коли зачиняєш двері дому, де тебе завжди чекали.

Я буду сумувати за гордою та незламною Кайрою, яка навчила мене, що правда варта того, аби за неї боротися. За Доріаном, чия сила та відданість стали для мене втіленням справжнього Альфи. Разом із ними я відчувала кожен подих зимового лісу, кожне серцебиття, кожен крок по кам’ним плитам замку.

Розставатися з ними — це ніби відпускати близьких друзів у довгу і щасливу дорогу. Я знаю, що в них усе буде добре. Я чую, як у тиші засніженого лісу тепер б’ється не два, а три серця…

Але чи це фінал?

Поки я писала останні сторінки, спіймала себе на думці, що ліс ще не розповів усіх своїх таємниць. Ви ж теж відчули цю іскру між Рейном та Брайною? Цей нестерпний Бета, який боїться борошна більше за ворогів, і рудоволоса цілителька, що лікує серця гострим словом… Вони не дають мені спокою.

Мені здається, їхня історія тільки починається, і вона обіцяє бути не менш палкою та глибокою. Тож я не кажу «прощавай». Я кажу «до зустрічі».

Дякую кожному з вас, хто пройшов цей шлях разом зі мною. Ваші коментарі, ваші «сердечка» та підтримка були моїм власним «дрімотником», який не давав опускати руки.

Ця книга бере участь у найзворушливішому флешмобі цієї весни!
❤️ «Неправильне кохання»!❤️

 

 

Залишайтеся зі мною. Найцікавіше — попереду!
 

 

Завжди ваша Єва Сова

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Сетман
14.04.2026, 23:43:06

Прекрасна книга.

Єва Сова
15.04.2026, 00:17:31

Лана Сетман, Дуже вам дякую. Я теж полюбила її.

avatar
Маркіза де Бюсі
14.04.2026, 21:01:29

❤️❤️❤️

Єва Сова
14.04.2026, 22:03:09

Маркіза де Бюсі, Дякую вам!❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
14.04.2026, 19:58:24

❣️❣️❣️

Єва Сова
14.04.2026, 22:02:58

Ромул Шерідан, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
14.04.2026, 19:42:09

❤️❤️❤️

Єва Сова
14.04.2026, 19:46:22

Віккі Грант, Дякую, моя хороша! ❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
14.04.2026, 19:35:58

❤️❤️.❤️❤️

Єва Сова
14.04.2026, 19:37:45

Delulu Fabii, Дякую за підтримку!❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
14.04.2026, 19:32:48

❤️❤️❤️

Єва Сова
14.04.2026, 19:34:58

Марія Залевська, ❤️❤️❤️

avatar
Анна Пономар
14.04.2026, 19:34:12

З нетерпінням чекаємо на другу частину! Натхнення!

Єва Сова
14.04.2026, 19:34:45

Анна Пономар, Дякую вам!!!❤️❤️❤️

Інші блоги
Чи можливо забути Луку?)
Вітаю, мої любі читачі!) Одного разу героїня цього роману закохалась у чоловіка, який здався їй ідеальним. Ці двоє навіть одружилися, хоча рідні не були від цього в захваті. Мало того - усіма силами протистояли цьому шлюбу.
Промокод у подарунок!
Усі грають в ігри — автори теж! Завтра стартує розіграш промокоду моєї чудової колеги Неба Крайчик на книгу «Ветеринарка для дракона». Один із промокодів буде захований у моїй безкоштовній книзі «Двоє
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Квест "Знайди промокод"
Любі читачі, завтра буде квест на пошук промокоду для супер-фентезі, книги-антистресу "Ветеринарка для дракона" талановитої авторки Неба Крайчик Промокод буде поділений на дві частини і захований в моїй книзі "Серце
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше