Додано
12.04.26 18:44:48
Його єдина спокуса - оновлено!
Після вечері я, звісно, збирався відвезти Лілю додому на своїй машині. І, звісно, ця вперта мадемуазель навідріз відмовилася від моїх послуг. Цікаво, а вона знає, що її впертий характер так заводить? Сподіваюся, що ні.
— Сідай, — я під’їхав до зупинки, на якій гордо стояла Волошина, і вдесяте вимовив своє прохання.
— Не сяду! — вдесяте відповіла моя невгамовна майбутня дружина.
— Ліля, — суворо відгукнувся я, свердлячи її очима.
— Не сяду! — вдесяте відповіла моя невгамовна майбутня дружина.
— Ліля, — суворо відгукнувся я, свердлячи її очима.
Вона демонстративно відвернулася і дістала телефон.
— Ліля, не змушуй мене затягувати тебе в машину силою.
— Олегу Леонідовичу, — відкарбувала кожен склад і блиснула на мене невдоволеним поглядом. — Ти обіцяв мене і пальцем не торкатися. — Нагадала, а потім самовпевнено додала. — Тож жодних «силою» у тебе не вийде! — Потім глянула на екран свого телефону і швидко повернула його до мене. — І моє таксі вже їде! Тож… До завтра! — знову відвернулася.
— Олегу Леонідовичу, — відкарбувала кожен склад і блиснула на мене невдоволеним поглядом. — Ти обіцяв мене і пальцем не торкатися. — Нагадала, а потім самовпевнено додала. — Тож жодних «силою» у тебе не вийде! — Потім глянула на екран свого телефону і швидко повернула його до мене. — І моє таксі вже їде! Тож… До завтра! — знову відвернулася.
Вреднючка!
Сексапільна до запаморочення і до такого ж стану нестерпна!
Сексапільна до запаморочення і до такого ж стану нестерпна!
Гаразд, не хоче сідати до мене в машину — значить, я сяду до неї!
Соланж Седу
533
відслідковують
Інші блоги
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах…
Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Анна Харламова, дякую)
❤️❤️❤️
Кі Цуне, Дякую)
❣️❣️❣️
Олена Родан, Дякую)
❤️❤️❤️
Ася Кас, Дякую)
❤️❤️❤️
Кора Лайт, Дякую)
❤️❤️❤️
Даша Амфора, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати