"Загін 373" - на сайті!

Привіт мої любі, нарешті настав цей день, коли я повноцінно перезапустила книгу і вже дійшла моменту, на якому я зупинилась у минулій версії). Тому я любо запрошую прочитати нульову главу та ознайомитись з творінням мого пера. Нові глави на підготові, тому готуйтесь з головою занирнути у світ магії, смерті та чистого хаосу.

Анотація:
Ксатлія — країна можливостей, однак була такої до кровопролитної війни, яка почалась внаслідок підняття на престол нової династії. У далекому 3024 році пала стара аристократія у битві за право ходити по цій землі. Почалася нова ера, ера «нової аристократії». Лише мала частина загублених, убитих втратою, знайшли в собі сили створити те, що може дати відсіч загарбникам. Організація «Судний День» вступила у битву за право ксатлійців не забувати рідний дім і не дозволити порочити ім’я історії.
Завдання особливої важливості — потрапити в управління столиці та стати інформатором у серці ворога. Але тоді Ліліт ще не знала, що це не владу заперли з нею, а її заперли з владою, яка знала про неї більше, ніж вона сама.


Як-то кажуть, віддайте серця майбутньому, славімо Творця!

Рейтинг: 18+

0. Забуті під попелом війни

Загін

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
11.04.2026, 23:26:17

❤️❤️❤️

Інші блоги
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
✨ Моя новинка "Головний біль для боса" ✨
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
♦️максимум хімії?♦️максимум хімії!♦️
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше