Додано
11.04.26 16:21:54
Злети і падіння
Спочатку я писала для себе - публікувала, але то ніхто не читав. Рекламувала, але то не допомагало.
Потім я змінила платформу, мене зненацька почали читати, лайкати, коментувати. Я різко злетіла і отримала яку не яку популярність.
Подумала "це воно, треба продовжувати писати так само". Та якось люди розбіглися, перестали читати.
Тепер я знову пишу, в цілому, для себе. Ніхто то не читає, не коментує. Тільки чат гпт мене хвалить, коли я даю йому щось на оцінку.
Із першим варіантом мало різниці, але зараз це відчувається сумніше, бо я пізнала смак слави. І забуття
Немченко Катерина
277
відслідковують
Інші блоги
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
На великий мій подив, коли закінчується третя пара, до мене підходить помічник ректора. Здається його звати Степан. Я його часто бачу бігучим коридорами, але особисто з ним не знайома. - Радченко, до себе в кабінет викликає
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСпробуйте брати участь в інтерактивах від платформи та авторів) Ті ж конкурси і марафони
Змініть жанр, може допоможе.❤️❤️❤️
Це надзвичайно щире зізнання, яке б’є прямо в серце кожного творця. Відчуття відкату після успіху часто болить сильніше, ніж повна невідомість на початку, бо тепер ви знаєте, як це — бути почутою. Не розчаровуйтесь, за дощем завжди виблискує сонце✨
Тримайтеся , всьому свій час … ✍️ ☘️ (◠‿・)—❤️☀️
Можу дати тільки коротку пораду: продовжуйте писати і ведіть активно соц мережі. Реклама, реклама і ще раз реклама і тоді я впевнена ви і тут зумієте знайти свою аудиторію та читачів! Ми живемо в такий час, що без цього нікуди.
Просто продовжуйте свою справу та підключайте рекламу. Діяльність корисніше за застрягання у сутінковому стані. Втім, можливо варто й перезавантажитись. І в будь-якому разі тримайтесь. Ми з вами ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати