Додано
05.04.26 18:46:20
Потрібно зворотній зв'язок.
Потрібен зворотній зв'язок від читачів - бо пишу твір, що подати на розгляд - можливо на друк. Але можливо і не подам, якщо результат моєї творчості мене не влаштує .
Кому цікава - фентезі -фантастика - новий розділ в книзі Смертельна угода.
Гасло твору:
Іноді коли нам вже не хочеться жити і ми жартуємо з долею - доля може зіграти злий жарт з нами.
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗалишив Вам коментар. Нагадало щось з Олді.
LibertyFox, запрошення прийняв!
Вітаю, пане!
Я знов прийшов зі своїм посиланням, та на цей раз - це запрошення!
Мені сподобалися Ваші сатири з минулого марафону, хотілося б ще побачити)
https://booknet.ua/blogs/post/427647
Вітаю.
1.Можливо, я вже забув правила виділення прямої мови, але мені завжди здавалося, що це кома й тире, а не крапка й тире.
2.Є певні проблеми з розміткою прямої мови.
3.Є помилки-описки, якщо це важливо.
4.Початок просто повернув мене в минуле: друзі, Несебр, Бургас, Банско. Досить приємне, атмосферне занурення. Однак ось що хотілося б зауважити - друга глава теж починається з атмосферного опису. Думаю, було б добре розподіляти описи по тексту, розносити їх. Можливо, це справа смаку.
5.Мені сподобалося, що у двох коротких главах вам вдалося створити атмосферу, задати тон, додати певної напруги та інтриги. Стає цікаво дізнатися, що буде з героями далі. Але. Мені здалося, що трохи не вистачає образності. Механу я просто відчув, а ось героїв не побачив. Якщо коротко - у двох главах героїня трохи розкривається, але візуально мені забракло деталей.
6.Питання, які виникають: маг і алкоголь? Хіба не потрібен контроль? Навіщо маг у храмі, він може протистояти богу? Навіщо тоді інші, чому їх мало? Але це таке, зрозуміло, що через короткий уривок.
Бажаю натхнення!
LibertyFox, Все добре )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати