Додано
29.03.26 14:19:15
Про критику.
Є критика об'єктивна - граматичні помилки, логічні прогалини сюжету і так далі.
А є ЗАВЖДИ СУБ'ЄКТИВНА - ідея твору, глибина персонажів та діалогів, арка сюжету та драматургія. Тому що ми ніколи не зрозуміємо до кінця - ідеї та емоції людини, яка це написала. Ми не прожили те, що прожила вона.
Тому я намагаюся утримуватися від такої критики. А якщо і прохають - то завжди додаю, що це моя ІМХО
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні я зробила ще один великий крок у роботі над книгою. Я повністю скорегувала текст від прологу до квітня. Перечитала кожен розділ, виправила неточності, допрацювала моменти, які давно не давали мені спокою. Ще
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЄ критика конструктивна, а є деструктивна. Як усе це сприймає той, на кого вона направлена - це якраз суб'єктивно. Бо якщо автор налаштований йти "до пабєдного", то будь-яку критику сприйматиме як напад на його геніальну творчість.
Ріна Март, В тім то й річ, що не треба сприймати все як напад. Не всі так приймають, а ви приймаєте. Наприклад, у вашому творі дуже багато описів. Не всім це подобається. У вас завжди є вибір образитися чи подумати як додати діалоги між описами чи вплести описи в діалоги. Щоб була динаміка.
І знову я з Вами погоджуюсь ) Шось у лісі здохло )))))))))))))))))
Герман Харрінгтон, Не треба маячні ) Може діло не в масовому морі тварин, а просто моя книжка набрала 5000 прочитань і в мене гарний настрій❤️
Та вся критика ІМХО. Тому що як ви написали "карова" - то це одне. А якщо русизм який - то автор полізе в один з словників, знайде десяте тлумачення, що якийсь письменник в особистому листуванні двісті років тому вжив це слово - і нічого ви йому не доведете)) Словники взагалі - ще та історія. Вони і в радянські часи переписувались, з них вилучалися одні речі і додавалися російські "синоніми" іншим - задля того, щоб показати, що українська - це нічого унікального, копія якась. Логічні діри - вам діри, а комусь авторський задум. Одним словом - хто хоче почути - почує. А щось доводити - марна справа.
Ви праві на 100%
❤️❤️❤️
І що на це сказати?
Ауф?)
Ну бо дійсно, звучить так, що з цим не хочеться сперечатися)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати