Додано
26.03.26 20:51:29
Нові візуалиヽ(✿゚▽゚)ノ❤️
Привіт))) я мабуть набридла зі своїми блогами, щось я їх останнім часом занадто часто роблю...
Але на то є причини
Перша, хороша, мабуть...
Хочу поділитись з вами візуалами, що потрапили в книгу Зодіаки 2. Світ Водолія нещодавно. Ви могли і не знати, прочитавши розділ раніше.

Саєр Ріалдан - майстер з мистецтва магії

Вісент Соул - майстер з мистецтва бою.
Щось він занадто гарним вийшов, а не таким, як у книзі, але хай живе з миром))

Стріляєм куди попало, все в стилі Ауріки, але вона не здається.

Супер-стрьомний мох на який краще не наступати!!! Чому - написано в книзі))

Просто гарний візуал з ГГ
Друга новина, не дуже хороша, мабуть...
Скоро Великдень, до нього треба підготуватись. І мені катастрофічно не вистачає часу на все. Тож, щоб не втратити натхнення і здорового глузду до 12.04 книга буде виходити кожні 2-3 дні, а не щоденно, як раніше.
Приношу щирі вибачення тим хто читає. Ми потім все надолужимо!❤️
Люблю вас. Гарного вечора, приємних книг та позитивного настрою.
Welcome to my story`s❤️❤️❤️
Тетяна Степанкевич
316
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
24 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТа парочка в кінці дуже гарнюня!
Volnaya, Щиро дякую❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Ава Роуз, Дякую❤️❤️❤️
Класні арти❤️
Оксана Соловій, Дякую❤️❤️❤️ヽ(✿゚▽゚)ノ
Гарні візуали ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую❤️❤️❤️(✿◕‿◕✿)
Класно вийшло ❤️
Кіт Анатолій, Дякую ✨✨✨
Гарні❤️
Ганна Літвін, Дякую ✨✨✨
Неймовірні візуали❤️❤️❤️
Олена Родан, Дякую ✨✨✨
Гарно❤️
Аса Шель, Дякую ✨✨✨
Гарні❤️✨❤️✨❤️
Ромул Шерідан, Дякую❤️❤️❤️
Які гарні візуали ❤️
Лана Жулінська, Дякую❤️❤️❤️
Гарні візуали)
Анастасія Коулд, Дякую❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Злата Золотько, ❤️❤️❤️
Усі візуали неймовірні, але закохані біля моря — просто щось особливе ♥️
Діана Лисенко, Вони вкрали моє серденько❤️❤️❤️
Дуже гарні візуалізації ʕっ•ᴥ•ʔっ♥️♥️♥️
Кі Цуне, Дякую❤️❤️❤️
Саєр красунчик❤️
Юлія Марченко, (✿◕‿◕✿)❤️❤️❤️
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, Дуже дякую❤️❤️❤️
Гарні візуали ❤️
Morwenna Moon, Дуже дякую)))❤️❤️❤️
Другий візуал дуже солодкий))
Белла Ісфрелла, В історії він не така симпатяжка)))❤️❤️❤️
Гарноо❣️
Ірина Саха, Дуже дякую!❤️❤️❤️
Шикарні візуали!❤️❤️❤️
Леля Карпатська, Щиро дякую!❤️❤️❤️
Красааа! ♥️♥️♥️
Ольха Елдер, дякую♥️♥️♥️ヽ(✿゚▽゚)ノ
Неймовірні світлини , особливо подобається Саєр - красень.
Лана Сетман, Щиро дякую♥️♥️♥️
Які гарні персонажі ♥️
Катерина Винокурова, Щиро дякую!♥️♥️♥️
Чудові візуали. Ще й про великдень нагадали. Я сама пишу книгу зараз, про великдень й забула.
Анастасія Коваленко, Дякую))) а поприбирати, побілити, підстригти дерева з кущами))) все треба встигнути)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати