101 слово та 602 знаки. Найдовше речення рукопису

Вітаю, любі читачі!

Не можу чим не поділитися, навіть якщо там трохи спойлер. Мій редактор визначив найдовше речення рукопису. І так, за статистикою там дійсно 101 слово й 602 знаки. Ловіть!

"Заспокоївши таким чином гнівні докори внутрішнього голосу (ось, могла ще вчора запитати і відправити їм резюме, і ще на пошту, й в мережу аптек та супермаркетів, а ти в ресторані жерла криваву яловичину та креветки під трюфельним соусом, запивала шампанським і думала лише про вміст Стасових штанів, а не про те, що в тому ресторані теж є персонал і вільні вакансії, певна річ) і хоч якось піднявши самооцінку (з плювка на асфальті я стала як картонний стаканчик з-під кави – мозку анітрохи не більше, але вже хоч якась користь), я з'їла в цьому ж кафе чізкейк та випила капучино, розмінявши сотню Стаса."

А це вже попередньо відрелагований варіант, але не остаточний:

"Заспокоїла таким чином гнівні докори внутрішнього голосу (ось, могла ще вчора запитати і відправити їм резюме, і ще на пошту, й в мережу аптек та супермаркетів, а ти в ресторані жерла криваву яловичину та креветки під трюфельним соусом, запивала шампанським і думала лише про вміст Стасових штанів, а не про те, що в тому ресторані теж є персонал і вільні вакансії, певна річ) –  й нагородила себе кавою. Хоч якось підняла самооцінку (з плювка на асфальті я стала як картонний стаканчик з-під кави – мозку анітрохи не більше, але вже хоч якась форма) –  і додала до кави шматочок чіз-кейку. Так, я розміняла сотню Стаса."

Вам який більше подобаться? І що скажете - рубаний стиль чи розлогий? Зараз в тренді рубаний.

Та я маю надію, що як жінка, до того ж примхлива і часом навіть абʼюзивна, маю право на власні тренди принаймні на своїй власній творчій території.

З любовʼю, Єва

P. S. Ввечері запрошую на новий уривок "Міленіума". Не пропускайте, там починається найгарячіше! Точніше найбрудніше. Справжня драма. І навіть кримінал.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ого, я думала, що в мене довгі, але 101 слово?)))
Читати, дійсно, легше короткі. Але автор вправі вирішувати сам. І на кожну книгу знайдуться свої читачі, завжди, рано чи пізно) Тому пишіть так, як Вам подобається)

Показати 8 відповідей

Ева Роман, От якраз цього я не вмію. У мене пунктик на тавтологіях і починається підбір синонімів, редагування, тобто щось по типу одразу в чистовік. І я ніяк не можу цього позбутись. Щоб просто сісти і писаааати.

avatar
Дана Новак
22.03.2026, 16:10:14

Друге читати легше, а перше наче наочніше передає потік свідомості героїні)

Показати 2 відповіді
Дана Новак
22.03.2026, 16:16:10

Ева Роман, О так, погляд збоку зазвичай корисний...

avatar
Тетяна Рибак
22.03.2026, 12:42:01

Ого цікаво , натхнення Вам

Показати 2 відповіді
Тетяна Рибак
22.03.2026, 16:12:28

Ева Роман, Ні , нехай вдавляться своєю заздрістю, а Ви творіть !

avatar
Кіт Анатолій
22.03.2026, 10:56:34

Мені казали, що довгі речення обтяжливі для читача, але я все одно грішу ними ( ˶ˆᗜˆ˵ ) Ви автор, вам і карти здавати ♥️

Ева Роман
22.03.2026, 14:25:42

Кіт Анатолій, Так, це вірно. Але що ми, автори, без захопленого читача?)))

avatar
Кіара Сфумато
22.03.2026, 11:38:48

Ясно, чому крапка не стоїть: не чізкейк їсть, а себе зсередини пережовує.

Ева Роман
22.03.2026, 14:24:32

Кіара Сфумато, Таааак, там крапки в принципі не може бути)))) Це про травми

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Анонс
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше