Додано
19.03.26 07:39:12
Дайджест новин у віршах

Iдея проста:
Кожен може поділитися коротким віршем або римованими рядками, що відображають його погляд на якусь актуальну подіію чи новину у світі
Наприклад:
Ой шумить світ, мов темная хвиля,
Грім по землі котиться здаля.
Сильнії світу шаблями міряють
Правду і долю людського життя.
YurGood
20
відслідковують
Інші блоги
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Після знижки ціна на книгу зросте ✅Чого очікувати від історії: ✔Заборонене кохання, яке межує з божевіллям.
✔Гострі емоції, від яких перехоплює подих.
✔Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСенсація! Новина гаряча —
Зранку гуде на планеті:
"Астронавти летять на Місяць!"
Навіть бабуся вже в курсі з газети.
"Ми скоро на Місяці будемо жити!"
Та в чаті вже пишуть:
"А Wi-Fi там є? Бо як без інтернету жить?"
Та новина гримить: «Все йде за планом!»
І світ завмирає, гортає екрани.
А десь в коментарях знову питають:
«А коли вже тури? І скільки це в гривнях?
Так, що іще… Ну, я поет не дуже )
Сподіваюсь, у вас краще вийде.
Трамп пішов по світу воювать:
то Венесуелу "рятує", то Іран бомблять.
Кажуть: з Путіним як стрічались,
десь на Алясці довго рукостискались,
там і підчепив, мабуть, один вірус —
не грип, не кашель — справжній «війновірус».
А світ сидить і чухає чоло,
бо бензин росте, немов на зло.
На заправці ціна вже як роман —
довга, сумна, і кожен ряд — обман.
І людство думає, дивлячись здаля:
що буде далі?..лядь.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати