Імперія! Знижка!

Доброго часу доби, шановне панство.

Дівчатонька, парубки також (я знаю, що ви у мене є), суботня днина нині стукає у вікна, а за нею і знижка, яку я припасувала для вас. То явище у мене рідкісне, як птах в Червоній книзі, але все ж я не цураюся такого способу приваби до своєї творчості. До того ж на наступному тижні буде ще одна знижка, адже нових сто добровольців підписалися на мій ак на Бунет.

Сьогодні ж ловіть знижку на Імперію. Поки що книга в передплаті, і насамперед щиро дякую, що настільки бурхливо підтримуєте її своїм добрим словом. Чесно, з ваших коментарів можна ще одну книгу написати, інколи то нагадує передісторію або післямову до неї. І то настільки дарує наснаги творити і писати, що вам не передати. Тому, завжди підтримуйте автора добрим словом, якщо книга вам сподобалася. Повірте, то для нього буває важливіше, аніж покупка тієї самої книги. Особливо, коли автор на старті свого шляху.

А сьогодні хапайте знижку на Імперію, і досліджуйте, як невиправний гуляка перетворюється на чоловіка, що може закрити собою небо для коханої.

Моя імперія

І хай згорить москва!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Кіс
14.03.2026, 16:49:25

Інно,Ви настільки цікаво і захоплююче пишете ,що я ніколи не чекаю на знижку ,відразу купляю ,як тільки надходить в передплату.Знаю ,що буде цікаво ,а коментарі читачів ,то окрема тема ,там ще одну історію можна з них написати.Дякую❤️

Показати 2 відповіді
Tatyana Aleksa
14.03.2026, 18:31:06

Оксана Кіс, Згодна з Вами. Знижкк ніколи не чекала. Інна пише так, що дні перелистуєш в очікуванні проди

avatar
Неонила Адинец
14.03.2026, 14:43:41

Дякую за знижку..але вже викупила..не могла витерпіти до знижки..така бомбезна історія..я всі прочитала про Драганчуків і про батьків і про дітей..

Інна Камікадз
14.03.2026, 17:31:06

Неонила Адинец, Дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Nata Bond
14.03.2026, 13:50:47

Читаю з задоволенням))❤️

Інна Камікадз
14.03.2026, 14:01:56

Nata Bond, Дякую вам за підтримку ❤️

Дякую за неймовірну історію,як і за всі попередні!!! Натхнення та творчих успіхів!♥️♥️♥️

Інна Камікадз
14.03.2026, 13:49:02

Наталья Русанова, щиро вам вдячна за підтримку)

avatar
Таня Ковтун
14.03.2026, 10:39:37

Уже не можу без ваших книг
Вони для мене, як наркотик та ковток свіжого повітря
Пишіть і надалі, а ми з задоволенням будемо поглинати ваші шедеври! Дякую вам безмежно!

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
14.03.2026, 13:23:03

Светлана Шевчук, поки що не збираюся))

avatar
Llv Llv
14.03.2026, 10:33:36

Люблю Ваші книги й Ваших героїв. І ця книга вже давно в мене в бібліотеці. Натхнення Вам, здоров'я, успіхів у всьому.
❤️

Інна Камікадз
14.03.2026, 10:37:53

Llv Llv, Дякую вам❤️❤️❤️

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше