Книга, яка чекала "народження" майже чотири роки

З початком війни, я закинула свій текст, написаний, навіть не на третину. Тоді, я не замислювалася над його долею в майбутньому-було не до того. Але йшли місяці, роки, і я почала все частіше ловити себе на думці, що вже ніколи нічого не напишу, що в мені щось зламалося, і його ніяк не можна відновити. 

Але, ось 9.03.2026 року, я тримаю в руках роздруковану книгу, ту саму, яку почала писати ще до війни. Вона, як фізичне нагадування того, що ніколи не можна зневірюватися у собі, а потрібно йти далі, до своєї мети, до мрії. Попереду, ще тижні редактури та доробок, оформлення та вичиток, але основна робота-саме написання, вже  зроблена, тому, я не можу не радіти)

Книга буде в жанрі трилеру, на тему мафії, Чикаго та звичайно, кохання)

Найближчим часом, я викладу її на Букнеті та Аркуші, під назвою "Хованки зі смертю".

Сподіваюсь, ця історія надихне тих, хто зараз знаходиться у схожому стані, у якому колись була я. Я бажаю кожному з вас віри у себе та свої сили, безмежного натхнення та багато написаних книжок!

P.S:Як вважаєте, варто викладати її частинами, або одразу всю?)

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Андреа Лі
11.03.2026, 09:32:25

Вітаю!!!

Андреа Лі, Дякую!

avatar
Вікі Дрейк
10.03.2026, 11:38:12

❤️❤️❤️❤️❤️

Вікі Дрейк, ❤️❤️❤️

avatar
DANALEL
10.03.2026, 11:04:05

❤️✨❤️✨❤️

DANALEL, ♥️♥️♥️

avatar
Кі Цуне
09.03.2026, 21:47:53

♥️♥️♥️

Кі Цуне, ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
09.03.2026, 22:39:20

❤️❤️❤️❤️

Лана Рей, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Анастасія Коваленко, ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
10.03.2026, 02:17:23

❤️✨❤️✨❤️

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️

avatar
Мельська Наталі
10.03.2026, 05:58:06

Тут краще частинами кожного дня ❤️

Мельська Наталі, Дякую за пораду❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Світлана Литвиненко, ❤️❤️❤️

avatar
Нік нейм
09.03.2026, 21:34:09

На Букнет, всі рекомендують маленькими частинами кожного дня в один і той самий час, а на Аркуші, як вам зручно ❤❤❤

Ніколь Нікнейм, Велике дякую за пораду!♥️♥️♥️

avatar
Марк Лис
09.03.2026, 20:59:36

Просто цікаво, а чим Аркуш від Букнету відрізняється?
Там, часом, не менша аудиторія при тих же захопленнях?

Показати 4 відповіді

Ніколь Нікнейм, Так, і це дійсно важливо, особливо в наш час.

avatar
Софі Вален
09.03.2026, 21:29:50

❤️❤️❤️

Софі Вален, ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
09.03.2026, 20:44:18

❤️❤️❤️

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
09.03.2026, 20:15:51

Добре, коли віру повертає своя ж творчість)))

Олена Ранцева, Так,і це дійсно чудово)

Розкажіть, будь ласка, про свій досвід видання книги у паперовому вигляді

Показати 2 відповіді

Джессіка Фальковські, Дякую за відповідь❤️

Інші блоги
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Під вечір)
Парочка знижок! Дівчинка Скаженого - Я. Тебе. Виграв. Скажений кожне слово зло карбує, а я на тремтячих ногах відступаю. - Ви не зрозуміли, я не приз, це безглузда помилка. Випадково... - Це ти не зрозуміла, я бій виграв
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше