Чому ви пишете?✍️

 

Я займаюся письменницькою творчістю вже достатньо давно. Ще в дитинстві намагалася писати в зошиті якісь казочки. Натрапила на одну з них кілька років тому і була здивована, бо зовсім забула про ці свої спроби. Це була якась казка про червоноволосого принца, принцесу і злу відьму. Але сюжету вже й не згадаю. Після цього в період своїх років 13-14 я активно писала, такі популярні тоді, фанфіки в жанрі оріджинал. Бо ніколи не любила брати вже вигадані кимось світи та героїв. А далі були кілька мініатюр, оповідання та збірка віршів. І ось нещодавно я завершила перший повноцінний містичний роман для підлітків. Я закінчила його писати в свої 20, а почала коли мені щойно виповнилося 18. 

   «Опівнічник. Ті, що породжують темряву» ♥︎ – це історія в якій відбився доволі тривалий депресивний період мого життя. Але ця книга справді вже була серйозною для мене. Тут я намагалася закладати глибокий психологічний підсенс, а не лише розважальний сюжет. Досліджувала психологію людських травм і самотності, тієї темряви, що живе в кожному з нас, навіть, якщо ми її не помічаємо. І коли історія ця завершилася я вже була зовсім не тією людиною яка починала писати її перші рядки. Зараз я працюю над кількома новими історіями. Як от «Під одним небом» – де окрім зовнішньої романтики і «легкості» намагаюся дослідити розбиті серця, депресію, гомофобію та соціальне і самонеприйняття, а також багато іншого з чим ми стикаємося в своїх життях. 

   Проте, пишучи так багато я ніколи не думала, нащо я це роблю. Для чого і чому я пишу, якщо навіть не женуся за прочитаннями чи комерцією?  І ось сидячи сьогодні під сонцем на своєму подвір'ї та слухаючи спів птахів я раптом подумала, що люблю життя. Ви запитаєте: «Як це пов'язано?». А це і є головна причина) Для мене в кожній історії головне почуття. Тож так, я пишу, бо люблю життя, яке викликає у мене стільки почуттів. Навіть коли це біль. І хочу закарбувати кожне з них на сторінках мережі чи паперу. Кожну мить запам'ятати такою якою я її бачу і на вічно затримати у світі. Бо наші тексти житимуть ще довго після нас. 

   А для чого пишете ви? Що змушує вас тримати в руках ручку чи клавіатуру і продовжувати ділитися своїми думками?✏️

 

 
 

 

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
09.03.2026, 14:36:16

Мене просто рве на папір! Жарт))) Просто, бо хочеться дати можливість думкам ожити.

DINA DEUS
09.03.2026, 14:39:26

Ромул Шерідан, І це чудово) ✨

avatar
Юлія Марченко
09.03.2026, 14:33:12

Пишу, щоб відволіктися від проблем. Даю мозку якісь позитивні емоції, щоб не з'їхати зглузду) Тому книжки у мене легкі та з гумором)

DINA DEUS
09.03.2026, 14:35:00

Юлія Марченко, Так, розумію. Книги можуть стати навіть чудовою терапією)

avatar
Кіт Анатолій
09.03.2026, 14:28:15

Ніколи не збирався нічого писати. Мене змусили (˶ˆᗜˆ˵)

DINA DEUS
09.03.2026, 14:33:39

Кіт Анатолій, Цікаво ))
Ну, врешті все на краще)

avatar
Віккі Грант
09.03.2026, 14:21:09

Пишу, тому що мені з дитинства подобається писати, у мене навіть було багато зошитів, щоб писати те що я вигадую, мені це розслабляє, навіть багато читала)Зараз коли є вільний час, сиджу та пишу, поки у мене є натхнення)

DINA DEUS
09.03.2026, 14:27:05

Віккі Грант, Ой, у мене в дитинстві дурниці виходили, і завжди лишалися без фіналу)

avatar
Марк Лис
09.03.2026, 14:19:08

Я також писав ще з дитинства.
І... я вважаю, що "література - обличчя суспільства". І тому я намагаюся створювати не бездумні чи безідейні історії, а щось, що допоможе людям у тому чи іншому сенсі.

Я написав цикл "Леді замку Саммерфелл" (не реклама, просто приклад - можна не читати, якщо немає бажання). І цей цикл - буквально збірка надії, яку я можу дати людям і, можливо, в якомусь сенсі, жінкам. Поки що, усі ті, хто читають, виключно гарні відгуки дають, тож... я вважаю, що моя справа на правильному боці...

DINA DEUS
09.03.2026, 14:25:48

LibertyFox, Це прекрасно) Як буде час ознайомлюся з вашою творчістю.

Пишу, бо це мене наповнює, розслабляє і дарує гарний настрій)✨

DINA DEUS
09.03.2026, 14:17:21

Кайла Броді-Тернер, Чудова причина)♥️

Інші блоги
Крізь туман чорних пелюсток ✨
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
"Стороння особа" новий розділ
Книга Стороння особа напевно, дійшла до середини. Як вам здається. що там зараз відбувається--штиль, хвилювання чи шторм? Опишіть свої враження. Новий розділ читайте тут
Передплата на Приборкувачку проклять
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
show burn чи все на першому ж побаченні?
До якої касти ви відносите себе? В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких
Новий розділ!
Третій розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше