Брюнет чи блондин?

Мені стало цікаво провести маленьке опитування серед читачів і авторів.

Якщо говорити про книги, де є любовна лінія: кого ви більше любите, коли це кавалер головної героїні?
Брюнетів чи блондинів? 

Чомусь мені здається, що брюнети частіше стають фаворитами. Особливо якщо це трохи холодний, складний або навіть небезпечний герой.
Але блондини теж часто виходять дуже харизматичними, особливо якщо вони не такі вже й правильні, як здаються.

І ще цікавіше інше питання.

А якщо це антагоніст?
Той, хто заважає, дратує, але все одно притягує. Тут, як мені здається, блондини часто виглядають більш… небезпечними.
А брюнети - більш темними і серйозними.

________________

А як у вас?

Кавалер героїні - блондин чи брюнет?
Антагоніст - блондин чи брюнет?

 

_______

МІЙ ТЕЛЕҐРАМ-КАНАЛ: ЯРА КРИХТА

...скоро нова книга ;)

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любов Козлова
09.03.2026, 11:34:28

Хоч лисий.Аби зацікавив харизмою.Хоча з шевелюрою краще.?

Яра Крихта
15.03.2026, 00:58:22

Любов Козлова, Ахахаха, точно!

Мабуть із кавалерів це брюнети , особливо якщо очі глибокі як синє небо

Яра Крихта
15.03.2026, 00:57:49

Анастасія Квітка, Ооооо, дуже гарно, так

avatar
Марго Вольська
09.03.2026, 11:43:59

Ой, у мене кавалери героїні і брюнети, і блондини, і навіть руді були (але я не дуже люблю рудоволосих). Брюнети у фаворі, особливо синьоокі)
Антагоністи теж і такі, і такі, не можу обрати... Хоча згодна, блондини виходять більш хитрунами, а брюнети - для серйознішої драми

Показати 4 відповіді
Марго Вольська
09.03.2026, 12:24:06

Яра Крихта, Вболіватиму за довговолосого білявчика!

Головне, знайти собі привабливий візуальний прототип. Ну як для авторки, щоб передати героя емоційно і привабливо, а це, на мою думку, можливо лише, коли авторка в нього закохана.

А з ролі читачки можу сказати, що колір волосся абсолютно ні на що для мене не впливає, коли персонаж харизматичний і живий.

Так, звісно, є певні асоціації, що брюнет - темний, а блондин - ельф. Хіба такі у мене ?

Але можна хакнути систему, наприклад, у моїй книзі "Обов'язок принцеси" є і брюнет, і блондин. І обидва вогонь (для мене).
А в новій історії не блондин/не брюнет. Але зараз він виходить ну таким смачним, що я не можу зупинитись, і хочеться пхати його всюди)

avatar
Morwenna Moon
09.03.2026, 11:08:48

Ой, в мене в книжках головні героїні лише жінки, то зазвичай одна брюнетка, друга білявка. Або другий варіант - руденька й темношкіра. От написала зараз і подумала, шо треба хоч раз якось інакше їх заміксувати )))

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
09.03.2026, 11:37:28

Яра Крихта, Оооо, супер! Біжу підписуватися теж!

avatar
Тея Калиновська
09.03.2026, 11:18:30

Байдуже)) , аби Герой із великої букви, навіть можна із ,,сірим присмаком'' (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

avatar
Поліна Крисак
09.03.2026, 11:17:46

Якщо головний герой, то брюнет. Ну а якщо це антагоніст, то звісно блондин))

avatar
Даніка Рейвен
09.03.2026, 11:11:08

Ооой,така тема)) може бачили прикол в тік тоці з жіночкою?:

Дєвачкі,такіє вапросиии,не магу атвєтіть))))
Ну взагалі якщо так дійсно подумати то брюнети більше на цьому світі мають прихильність,а так і ті,і ті подобаються,хоча якщо так вибирати то брюнети напевно(не можу вибрати)

Показати 2 відповіді
Даніка Рейвен
09.03.2026, 11:16:09

Яра Крихта, Ну це така тема, бліін,як монета з двох сторін)
Тут просто по життю треба дивиться,і по зовнішності,бо буває таке що хлопцю пасує більше темний колір,або навпаки більше світлий,я люблю і тих, і тих
Ахха,я не можу вибрати,хай буде так )

avatar
Мрія Чарівна
09.03.2026, 11:11:15

Ви повернууууууууууууууууууууууууууууууууууууууулись!

Яра Крихта
09.03.2026, 11:13:58

Чарівна Мрія, Так, це знову я х)

Інші блоги
Страх і неприйняття
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Він її... викрав?
Друзі) Історія Лілі і Олега набирає нових обертів. Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію). Так от справи
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше